poniedziałek, 2 listopada 2020

Bank of England i Citi, by zrozumieć oraz MIŚ, Komputer i niesuwerenny pieniądz cyfrowy

 

Kiedy król Anglii Karol I w wyniku różnych intryg na swoim dworze popadł w spór ze swoim parlamentem, który powstał w momencie wprowadzenia kontrowersyjnych kwestii do polityki powstaje pewne niezadowolenie pewnego rodzaju zamęt, czyli mówiąc dzisiejszym językiem zaprojektowana nie ciągłość systemowa.  Żydowski baron pieniężny w Holandii, nazwiskiem Manasseh Ben Israel, jego agenci kontaktują się z Oliverem Cromwellem. Proponując mu  duże sumy pieniędzy, jeśli zrealizuje ich plan obalenia brytyjskiego tronu.

Manasseh Ben Israel organizuje ustawkę wraz z niemieckimi i francuskimi pożyczkodawcami robią zrzutkę i tak powstaje finansowanie Cromwella.

Fernandez Carvajal z Portugalii, który był właścicielem kilku statków handlowych do Indii Wschodnich i Zachodnich , Brazylii i Lewantu .Handlował wszelkiego rodzaju towarami, w tym prochem strzelniczym, winem, skórami, obrazami, koszenilą, a zwłaszcza kukurydzą i srebrem, i podobno przynosił do Anglii średnio 100 000 funtów srebra rocznie  zostaje głównym sponsorem Cromwella zapewniając im najlepszą broń i sprzęt, jakie można było kupić za pieniądze. Kiedyś spisek był w toku, setki wyszkolonych rewolucjonistów zostało przemyconych do Anglii i było wchłonięty przez żydowskie podziemie.

Szefem żydowskiego podziemia w Anglii był wówczas Żyd o nazwisku De Souze.

Fernandez Carvajal, wykorzystał swoje wpływy, aby De Souze mianował Portugalczykiem ambasador. To w jego domu, chronionym immunitetem dyplomatycznym. Po podjęciu decyzji o rewolucji żydowscy spiskowcy wprowadzili kalwinizm. Wbrew powszechnemu przekonaniu kalwinizm jest pochodzenia żydowskiego. Został on celowo pomyślany, aby podzielić wyznawców chrześcijan i religię. Prawdziwe imię Calvina brzmiało Cohen.

Kiedy wyjechał z Genewy do Francji, aby rozpocząć głoszenie swojej doktryny, stał się znany jako Cauin. Potem stało się w Anglii Calvin.

Podczas uroczystości B’nai B’rith, które odbyły się w Paryżu we Francji w 1936 r. Cohen, Cauvin lub Calvin, niezależnie od jego imienia, był entuzjastycznie okrzykiwany, co fakt ten został skomentowany  w Gazecie Katolickiej w lutym tego roku.

Przywódcy rewolucji zorganizowali kontrowersyjne religijne zbrojne tłumy, aby

zaostrzyć każdą sytuację wprowadzoną do polityki  przez ich panów.  Isaac Disraeli, 1766-1848 ; , Żyd i ojciec Benjamina Disraeli, który następnie został lordem Beaconsfieldem, szczegółowo omawia ten aspekt rewolucji brytyjskiej w swoim dwutomowym opowiadaniu The Life of Charles II http://yamaguchy.netfirms.com/disraeli/charles_index.html

Zaznacza, że ​​wiele informacji uzyskał z zapisów Melchiora de Salem, żyda, który był wówczas francuskim wysłannikiem rządu brytyjskiego. Disraeli losuje uwagę na wielkie podobieństwo lub wzór działań rewolucyjnych, które poprzedziły obie rewolucje brytyjską i francuską.

Rewolucyjna fabuła została zdobyta przez Lorda Alfreda Douglasa, który redagował cotygodniową recenzję w Plain English  opublikowanym przez North British Publishing Co. W artykule, który ukazał się w numerze z 3 września 1921 r. wyjaśnił, jak jego przyjaciel, pan L.D. Van Valckert z Amsterdamu, Holandia, wszedł w posiadanie brakującego tomu akt synagogi w Muljeim. To wolumen zaginął podczas wojen napoleońskich. Tom zawiera zapisy listów napisane do Dyrektorów Synagogi i udzielone przez nich odpowiedzi.

Są napisane w języku niemieckim. W jednym z wpisów z 16 czerwca 1647 r. Czytamy: Z O.C. (tj. Olivier Cromwell) do Ebenezera Pratta

„W zamian za wsparcie finansowe będzie opowiadać się za przyjęciem Żydów do Anglii. To jednak niemożliwe za życia Charlesa. Karola nie można stracić bez procesu, z wystarczających powodów które obecnie nie istnieją. Dlatego doradzaj, aby Karol został zamordowany, ale nie będzie miał nic ma coś wspólnego z przygotowaniem zabójcy, chociaż jest chętny do pomocy w jego ucieczce ”.

W odpowiedzi na tę depeszę z akt wynika, że E. Pratt napisał list z dnia 12 lipca 1647 zaadresowany do Olivera Cromwella.

„Udzieli pomocy finansowej, gdy tylko Karol zostanie usunięty, a Żydzi się przyznają. Zabójstwo zbyt niebezpieczne. Karol powinien mieć możliwość ucieczki.  Wtedy nastąpi jego odbicie próba i wykonanie możliwe. Wsparcie będzie liberalne, ale bezużyteczne do omawiania warunków przed rozprawą

zaczyna się ”.

Dla przypomnienia Karol był w tym czasie w areszcie.

12 listopada tego samego roku Karol otrzymał możliwość ucieczki. Oczywiście został schwytany. Hollis i Ludlow, autorytety w tym rozdziale historii, obaj uznają tę ucieczkę za podstęp Cromwella. Po odzyskaniu Karola wydarzenia potoczyły się szybko. Cromwell oczyścił brytyjski parlament z większości znanych mu członków, którzy byli lojalni wobec króla. Pomimo tej drastycznej akcji, kiedy Izba siedziała całą noc 5 grudnia 1648 r., Większość zgodziła się, że „ustępstwa oferowane przez króla są zadowalające dla ugody”.

Każda taka ugoda zdyskwalifikowałaby Cromwella z otrzymania Krwawej Pieniądze obiecanej mu przez Międzynarodowych Baronów Pieniężnych za pośrednictwem ich agenta E. Pratta, więc Cromwell uderzył ponownie. Nakazał pułkownikowi Pryde oczyścić parlament z tych członków, którzy głosowali za ugodą z królem. To, co się wtedy wydarzyło, jest określane w szkolnych podręcznikach do historii jako Czystka Pryde'a.

Należy zauważyć, że angielskie szkolne podręczniki historii nie wspominają o dwóch przeciwstawnych grupach mężczyzn, którzy to zrobili, która była  „tajną siłą” stojącą za sprawami międzynarodowymi, która przeszła do historii. Wydaje się, że ta polityka była milczącą umową.

Kiedy czystka została zakończona, pozostało pięćdziesięciu członków.

The Rump Parliament. ( tzn parlament kadłubowy mniej więcej) Uzurpowali sobie władzę absolutną. 9 stycznia 1649 r. Ogłoszono „WYSOKI TRYBUNAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI” w celu postawienia króla Anglii w stan oskarżenia.

Dwie trzecie członków Trybunału było „lewellerami” z Armii Cromwella. Spiskowcy nie mogli znaleźć angielskiego prawnika, który sporządziłby oskarżenie przeciwko Kingowi Charlesowi.

Carvajal, poinstruował obcego Żyda, Izaaka Dorislausa, agenta Manassesa Ben Israela Anglii, aby sporządzić akt oskarżenia, na którym sądzono króla Karola. Charles został uznany winny zarzutów postawionych mu przez międzynarodowych żydowskich pożyczkodawców, a nie przez ludzie z Anglii.

30 stycznia 1649 r. Został publicznie ścięty przed Banqueting House, Whitehall, rezydencji angielskich monarchów. I w ten sposób monarchia została zniesiona, i została utworzona jako republika, czyli produkt bankierów z Citi of London.

Ale bankierzy mieli inny cel niż zemsta i pozbycie się Charlesa. Usunęli go, aby uzyskać kontrolę nad gospodarką Anglii i rząd. Planowali wciągnąć wiele krajów europejskich w wojnę z Anglią. Świetny na wojnę potrzebne są pieniądze. Pożyczając pieniądze Koronowanym Głowom Europy potrzebni do prowadzenia wojen, które rozpętali, internacjonaliści mogli szybko zwiększyć długi narodowe wszystkich narodów europejskich. Chronologiczna sekwencja wydarzeń od egzekucji króla Karola w 1649 r. Do instytucji Banku Anglii w 1694 r., pokazuje, jak zwiększał się dług narodowy. Bankierzy używali intryg i przebiegłości, aby jak dziś rzucać  sobie nawzajem do gardeł muzułmanów i chrześcijan.

1650 - Montrose w buncie przeciwko Cromwellowi. Schwytany i stracony.

1651 - Karol II najeżdża Anglię. Pokonany i ucieka z powrotem do Francji.

1652 - Anglia bierze udział w wojnie z Holendrami.

1653 - Cromwell ogłasza się Lordem Protektorem Anglii.

1654 - Anglia bierze udział w kolejnych wojnach.

1656 - W amerykańskich koloniach zaczęły się kłopoty.

1657 - Śmierć Cromwella - syn Richard nazwany Protektorem.

1659 - Richard, zniesmaczony intrygami, rezygnuje.

1660  - Generał Monk zajmuje Londyn Karol II ogłoszony królem.

1661 - Prawda ujawniona dotycząca intrygi podjętej przez Cromwella i jego współpracowników, Iretona i Bradshaw, wywołuje poważną reakcję publiczną. Ciała są ekshumowane i wieszane na szubienicy na Tyburn Hill, Londyn.

1662 - Wywołuje się konflikt religijny mający na celu podział członków wyznań protestanckich. Nonkonformiści Kościoła anglikańskiego są prześladowani.

1664 - Anglia ponownie bierze udział w wojnie z Holandią.

1665 - W Anglii zapada wielka depresja. Bezrobocie i niedobory żywności osłabiają zdrowie ludzi i wybuch wielkiej zarazy.

1666 - Anglia bierze udział w wojnie z Francją i Holandią.

1667 - Agenci kabała rozpoczynają nową walkę religijną i polityczną.

1674 - Anglia i Holandia ustanawiają pokój. Mężczyźni kierujący międzynarodowymi intrygami zmieniają swoje postacie. Stają się swatami. Podnoszą zwykłego pana Williama Stradholdera do rangi Kapitan generalny sił holenderskich. Został Williamem Prince of Orange. To było zaaranżowane  poznaje Mary, najstarszą córkę księcia Yorku. Książę został usunięty tylko z jednego miejsca od zostania królem Anglii.

1677 - Księżniczka Mary of England poślubiła Williama Prince of Orange.

Aby umieścić Williama Prince of Orange  na tronie Anglii trzeba było pozbyć się zarówno Karola II, jak i księcia York, który miał zostać Jamesem II.

1683 - Wykluł się The Rye House Plot. Zamiarem było zamordowanie zarówno króla Karola II, jak i Książę Yorku. Nie powiodło się.

1685 - zmarł król Karol II. Książę Yorku został królem Anglii Jakubem II. Natychmiast a kampania L’Infamie rozpoczęła się przeciwko Jamesowi II. Duke of Monmouth został przekonany, lub przekupiony, by poprowadzić powstanie mające na celu obalenie króla. 30 czerwca bitwa pod Sedgemoor walczył. Monmouth został pokonany i schwytany. Został stracony 15 lipca. W sierpniu sędzia Jeffreys otworzył, co historycy nazwali „The Bloody Assizes”. Ponad trzysta osób zaniepokojeni w Monmouth Rebellion zostali skazani na śmierć w okropnych okolicznościach okrucieństwo. Prawie tysiąc innych skazano na sprzedaż jako niewolników. To był typowy przykład tego, jak tajne moce, działając za kulisami, stwarzają inne warunki ludzie są obwiniani. Inni są podnieceni, aby aktywnie sprzeciwiać się winnym. Oni w kolej są zlikwidowane. Króla Jakuba nadal trzeba było pozbyć się, zanim stał się Wilhelm Orańskim osadzonym na tronie w celu wykonania ich mandatu. Każda osoba w Anglii była oczarowana i oszołomiony. Nie pozwolono im poznać prawdy. Winili wszystkich i wszystko z wyjątkiem „Tajnych Mocy”, które pociągały za sznurki. Potem spiskowcy zrobili następny ruch.

1688 - Nakazali Williamowi Prince of Orange wylądować w Anglii w Torbay. To on robił dalej 5 listopada. Król Jakub abdykował. Uciekł do Francji. Stał się niepopularny z powodu kampania L’Infamie, intrygi i jego własnej głupoty i winy.

1689 - Wilhelm Orański i Maria zostali ogłoszeni królem i królową Anglii. Król Jakub to zrobił nie zamierza zrezygnować z tronu bez walki. Był katolikiem, więc utworzyły tajne moce Wilhelma Orańskiego jako mistrza wiary protestanckiej. 15 lutego 1689 roku król Jakub wylądował w Irlandii. Bitwa pod Boyne była stoczona przez ludzi o zdecydowanych i przeciwnych religijnych poglądach przekonania. Od tamtej pory Orangemen obchodzi bitwę 12 lipca. Jest prawdopodobnie, że  ani jeden Orangeman ( dziś powiedzielibyśmy Holender) na dziesięć tysięcy, prawdopodobnie nie wie, o co toczyły się wszystkie wojny i bunty

od 1640 do 1689 roku były podsycane przez międzynarodowych pożyczkodawców w celu stawiania mogą kontrolować brytyjską politykę i gospodarkę. Ich pierwszym celem było zdobycie pozwolenie na założenie Banku Anglii oraz konsolidację i zabezpieczenie długów, zmusili ją do walki w wojnach, które wywołali za pożyczki udzielone jej na wojnę, którą wywołali. Historia pokazuje, jak zakończyli swoje plany.

W ostatecznym rozrachunku żaden z krajów i ludzi zaangażowanych w wojny i rewolucje uzyskał trwałe korzyści. Nie znaleziono trwałego ani satysfakcjonującego rozwiązania dotyczącego zaangażowane kwestie polityczne, gospodarcze i religijne. TYLKO OSOBAMI, KTÓRZY ODNOSIŁY KORZYŚCI, BYŁY MAŁA GRUPA BANKIERÓW, KTÓRZY FINANSOWAŁY WOJNY I REWOLUCJE I ICH PRZYJACIELE I AGENCI, KTÓRZY DOSTARCZALI ARMIE, STATKI I AMUNICJE.

Należy pamiętać, że ledwie holenderski generał zasiadał na tronie Anglii następnie przekonał brytyjski skarb państwa do pożyczki 1 250 000 funtów od żydowskich bankierów którzy go tam umieścili. Negocjacje były prowadzony przez Sir Johna Houblena i Williama Pattersona w imieniu rządu brytyjskiego

z pożyczkodawcami, których tożsamość pozostawała TAJNA.

W celu zachowania całkowitej tajemnicy negocjacje w sprawie warunków pożyczki toczyły się w kościele. Lichwiarze korzystali ze świątyni Chrystusowej. W czasach Wilhelma Orańskiego zbezcześcili kościół.

Międzynarodowi pożyczkodawcy zgodzili się dostosować do brytyjskiego Ministerstwa Skarbu 1 250 000 funtów, pod warunkiem, że mogą dyktować własne warunki. To zostało uzgodnione.

Częściowe warunki pożyczki:

1. Nazwiska osób, które udzieliły pożyczki, pozostają tajne; i że otrzymają wynagrodzenie od założycieli Bank of England

Tożsamość ludzi, którzy kontrolują Bank Anglii, nadal pozostaje tajemnicą. Komitet Macmillan powołany w 1929 roku, aby rzucić światło na ten temat, całkowicie się nie powiódł. Pan Montague Norman, oficjalny Chef of Bank of England był najbardziej wymijający i niezobowiązujący w każdej odpowiedzi, jakiej udzielił komisji.

Dalsze warunki Facts about the Bank of England by A.N. Field, p. 4

2. Że dyrektorzy Banku Anglii otrzymają ustawowe prawo do tworzenia The Gold Standard dla waluty, według której –

3. Mogli udzielać pożyczek o wartości 10 funtów za każdy 1 funt złota zdeponowanego w depozycie ich skarbca.

4. Że będą mogli konsolidować dług publiczny; i zabezpieczyć płatność kwot należnych jako kapitał i odsetki poprzez bezpośrednie opodatkowanie ludności.

 

DOKŁADNIE TAKI SYSTEM MAMY W POLSCE I MINISTRA Z LONDYNU TERAZ WIESZ SKĄD WYCHODZĄ POLECENIA BY ZADŁUŻAĆ NASZ KRAJ I SKĄD POLECENIA DO PODNOSZENIU PODATKÓW I SZCZUCIU NA ROSJĘ.

 

Tak więc za sumę 1 250 000 funtów król Wilhelm Orański sprzedał Anglikom

niewola ekonomiczna. Żydowscy lichwiarze osiągnęli swoje ambicje. Uzurpowali sobie moc wydawania i kontrolowania waluty narodu. A mając tę ​​moc, ich nie obchodziło, kto stworzył prawa.

To, co oznaczała akceptacja Złotego Standardu, najlepiej ilustruje zacytowana prosta transakcja:

- Dyrektorzy Banku Anglii mogą pożyczyć 1000 funtów za każde 100 funtów złoto, które mieli w depozycie jako zabezpieczenie. Zebrali odsetki od pełnej pożyczki w wysokości 1000 funtów.

Za 5 centów, czyli 50 funtów rocznie. Dlatego pod koniec pierwszego roku bankierzy zebrali  z powrotem 50 procent kwoty, którą pierwotnie wpłacili, aby zabezpieczyć pożyczkę.

Udzielanie indywidualnych pożyczkę, bankierzy każą złożyć zawsze zabezpieczenie w postaci majątku, akcji lub obligacji znacznie przekraczające wartość pożyczki, o którą się ubiega.

(TERAZ JUŻ WIESZ SKĄD SIĘ BIORĄ PODWYŻKI PODATKÓW DO FIKCYJNYCH POŻYCZEK, KTÓRE SĄ BEZPRAWNIE ZACIĄGANE PRZEZ POLSKOJĘZYCZNY RZĄD)

Jeśli mu się nie udało spłacić spłaty kwoty głównej i odsetek, przeciwko niemu wszczyna się postępowanie egzekucyjne. W wyniku takich działań pożyczkodawcy wielokrotnie uzyskiwali wartość kredytu. Międzynarodowi bankierzy nigdy nie chcieli, aby Anglia mogła spłacić narodowy dług.

Plan polegał na stworzeniu międzynarodowych warunków, które pogrążyłyby w coraz większym stopniu WSZYSTKIE zainteresowane narody.

Jeśli chodzi o Anglię, w ciągu zaledwie czterech lat, 1694–1698, dług publiczny  wzrósł z jednego do szesnastu milionów funtów szterlingów. Ten dług narastał z powodu wojen.

Warto zauważyć, że John Churchill, 1650-1722, stał się wiodącą postacią wojskową w tym okresie historii Anglii. Ze względu na swój geniusz wojskowy i zasługi dla Wielkiej Brytanii został pierwszym księciem Marlborough.

Tajna siła stojąca za światowym ruchem rewolucyjnym pociągnęła za niezbędne sznurki i wywołała wojny o hiszpańską sukcesję. W 1701 roku książę Marlborough został głównodowodzącym sił zbrojnych Holandii.

Żydowska Encyklopedia odnotowuje fakt, że ZA SWOJE WIELE USŁUG KSIĄŻĘ MARLBOROUGHA OTRZYMYWANY NIE MNIEJ NIŻ 6000 £ ROCZNIE OD HOLENDERSKIEGO  BANKERA SALOMONA MEDINA.

Wydarzenia prowadzące do rewolucji francuskiej pokazują, jak między 1698 a 1815 rokiem narodził się National Dług Wielkiej Brytanii został zwiększony do 885 milionów funtów. Do 1945 r. Brytyjski dług narodowy osiągnął poziom astronomiczną kwotę 22 503 532 372 funtów.

materiały z rozdziału książki Pawns in the game Williama Carra

http://www.jesus-is-savior.com/Evils%20in%20Government/Communism/pawnsinthegame.pdf

Dziś praktycznie naprodukowano tyle papieru i tyle długu, że jego spłata jest po prostu niemożliwa. Co więc zamierzją nasi magicy. Chcą zresetować system na swoich warunkach. Na prosty język przekładając zadłużyć, zubożyć i przyjść z pomocą, a jakże. Tą pomocą ma być ograniczenie gotówki, i generalnie pójściw w świat cyfrowy pieniądza i naszej rzeczywistości, którą można kształtować w dowolny sposób, co widać po duraczeniu koronowirusem, i wymyślaniu zagrożeniem wyimaginowanym ufo, terroryści, muzułumanie kontra chrześcijanie, USA kontra CHINY itp.

Jak najlepiej definiuje się pieniądz cyfrowy najlepiej pokazuje bardzo edukacyjny fragment z filmu MIŚ


Cokolwiek Pan wpisze do komputera , nie ma to większego znaczenia. On się i tak zawsze pomyli przy dodawaniu ( lub odejmowaniu)

Dlatego należy dążyć do waluty suwerennej swojego kraju. W uproszczeniu polega to na wyliczeniu potrzebnej ilości pieniądza przez specjalny niezależny urząd, który dostarcza informację dla POLSKIEGO rządu ile może wytworzyć pieniądza.

Rząd tworzy tylko i wyłącznie taką ilość pieniądza jaka mu zostanie dozwolona jak pieniądz papierowy, bilon, pieniądz elektroniczny i inne zabezpieczenia finansowe potrzebne do inwestycji. Do zabezpieczenia części emisji i gwarancji na rynkach międzynarodowych powinno być użyte złoto lub ekwiwalent wynikający  z parytetu gospodarczego danego kraju. Rząd zleca np. mennicy wydruk pieniądza i potem wpuszcza go w rynek. Chodzi o to, że pieniądz nie jest oparty o DŁUG, w postaci zaciągania pożyczek u lichwiarzy. Dlatego Narodowy Bank Polski nie jest nam potrzebny w celu uzyskaniu suwerenności monetarnej.

Jest to bardzo duże uproszczenie, ale chodzi o to by w tym kierunku myśleć, a nie dać się mamić magicznymi opowieściami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz