poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Manipulacja przy mapie

Poniżej dwie mapy, z których wynika, że mapa z oznaczeniem Imperium Lechitów została zfałszowana, aby słuzyc manipulacji. Trzeba byc obiektywnym i pokazywać takie rzeczy.
 
 

8 komentarzy:

 1. To tylko mapy. Jakie są ich źródła?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pochodzą z publikacji brytyjskich z tego co wiem.
  Natomiast źródeł jest mnóstwo tylko nie są tłumaczone na j polski.
  Natomiast manipulacja jest bezczelna.

  OdpowiedzUsuń
 3. To widać gołym okiem - niepasująca czcionka kłuje w oczy. Każdy kto szuka map zna oryginał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niekoniecznie manipulacji.... niech Pan znajdzie źródło mapy to się Pan dowie. To, że inni masowo ją powielają i dwuznacznie komentują to już inna sprawa... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego odrazu manipulacja, mapa nr 2 ukazuje całość imperiów Lechitów w jednym kolorze,mapa nr 1 ukazuje to co na owe czasy wiedziano na temat europy środkowej czyli brakuje na mapie nr1 kiladziesiat niezanaczonych plemion słowiańskich ot cała wiedza na temat manipulacji mapy. to tak jakby dziś oskarżyc o manipulację chiny i rosje bo przeciez te kraje składają się z kilku odrębnych mini państewek (autonomicznych w przypadku rosji) tworzacych dzisiejsze Chiny i Rosję. dziekuje tajny81 pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Manipulacja są zawsze stosowane w celu wywłania jakiejś reakcji. W tym wypadku chodzi malowanki na mapach tylko mieszaja w głowach.
  Najpierw to trzeba powoli zbierać okruchy prawdy w jedną całość.
  Ten proces już się zaczął, a ludzi mieszających w głowach i dezinformatorów ci u nas dostatek.
  Rzeczą podstawową, od której trzeba zacząć, że nie jesteśmy żadną cywilizacją łacińską, oparta na kłamstwach i dogmatach z czapki wziętych, a cywilizacją SARMACKA, które potwierdzają badania DNA, które sa dowodem podstawowym, potem dopiero trzeba jechać dalej.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Źródło: https://www.lib.utexas.edu/maps/historical/shepherd/europe_east_roman_empire.jpg

  OdpowiedzUsuń