poniedziałek, 23 maja 2022

Łukasz Jasina – na pewno rzecznik polskich interesów? Jesteśmy pachołkami Ukrainy?

 


Rzecznik MSZ nowy Łukasz Jasina homoseksualista Bartosz Staszewski (wirtualnemedia.pl)

Pan Leszeka powoli, bo powoli otwiera oczy.

Ta cała dobra zmiana to żydki, pedałki, komuchy i zwykłe tumany. Folkzdojcze w opozycji, Londyn wymyśla jakiś z czapki sojusz Ukraina-Polska-Anglia.  To naprawdę trzeba być stukniętym, by oprócz zwykłych stosunków dyplomatycznych wchodzić z nimi w jakiekolwiek konszachty.

Na Ukrainie w agencji PAP  demontuje się pomnik Aleksandra Newskiego

W Charkowie zdemontowano pomnik rosyjskiego bohatera narodowego Aleksandra Newskiego. Jest nagranie | Polska Agencja Prasowa SA (pap.pl)

No tak, ale przecież to był Wielki Książę Kijowa, zasłużony władca Rusi Kijowskiej. To już naprawdę nie wiem, do kogo ta tłuszcza bezrozumna będzie się odwoływać.

A ponieważ, mało znanym faktem jest, że barwy żółto czarne są barwami Habsburgów, że Klaus Szawab został wystrugany przez Habsburgów, a Żelenski to zwykły słup i pajac.

Prezydent Ukrainy Zełenski jest związany z Klausem Schwabem, Justinem Trudeau i innymi światowymi elitami - LifeSite (lifesitenews.com)


Generalnie nic się nie zmienia. Napuszczeni na Rosję jesteśmy. Czyścimy własne magazyny ze sprzętu. Nie mamy obrony przeciwlotniczej, ale kupujemy złom amerykański za astronomiczne kwoty. Jesteśmy czyszczeni z kasy w światłach reflektorów. Wypowiedzi półgłówków zwanych generałami uzupełniają amok umysłowy.

Więc nic się nie zmieniło, ale ponieważ nasze polskojęzyczne media niemieckich włascicieli zapominają  dodać, że oczywiście dzielny płk Azow to sami Rusini.

Komandor Giannini, najlepszy szef Azov | Simplicissimus (ilsimplicissimus2.com)

Zobaczymy, czy będziemy mieli tyle siły, by tą hołotę warszawską powstrzymać.

Rurociągi nam budują, bez podpisanych jakichkolwiek umów dot. dywersyfikacji gwarantującej niezależność. Co ta hołta jeszcze wymyśli.

Sukcesy rządu PiS: "Kontrakty z Norwegami były gotowe. Teraz trzeba będzie zacząć od nowa" - Gabriela LenartowiczGabriela Lenartowicz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz