niedziela, 22 września 2019

Programy gospodarcze i socjaliści

Dziwne w naszym kraju się rzeczy dzieją od historii do gospodarki. Dyskusje socjalistów, którzy tworzą rzeczy, nigdzie wcześniej nie spotykane. Czy tak jest do końca. Można mieć co do tego wątpliwości.

Aby nie przytaczać dużej ilości programów, które mają wpływ na naszą historię możemy skupić się chociaż na jednym - o płacy minimalnej.

Nigdzie w co bardziej poważniejszych krajach jak np. Szwajcaria takie pojęcia co wymyślają socjaliści trudno znaleźć. A wiedzie im się całkiem nieźle.

No dobrze, ale skąd tym osobnikom przychodzą takie pomysły, albo kto im takie pomysły podsuwa.
Dziwne podobieństwa możemy znaleźć w ''spiskowych teoriach'', w których jest osławiona publikacja Protokoły Mędrców Syjonu;
http://wojtek.pp.org.pl/pliki/notki/2019-02-12_protokoly-medrcow-syjonu-skladnica/Protoko%C5%82y%20Medrc%C3%B3w%20Syjonu%20z%201919%20roku%20w%20formacie%20PDF.pdf

paragraf 6
Podniesienie pracy zarobkowej i podrożenie artykułów pierwszej potrzeby

 Podniesiemy płacę zarobkową, co jednak nie przyniesie żadnej korzyści robotnikom, bowiem jednocześnie wywołamy drożyznę artykułów pierwszej potrzeby, spowodowaną rzekomo upadkiem rolnictwa i hodowli. Oprócz tego podkopiemy zręcznie i głęboko źródła wytwórczości, przyzwyczaiwszy robotników do anarchii i nadużywania napojów wyskokowych, jednocześnie zaś zarządzimy wszelkie środki do wyzucia z ziemi wszystkich  gojów inteligentnych.

Jakie te podobieństwa są zbliżone?

https://www.infor.pl/prawo/zarobki/wysokosc-zarobkow/3052555,Placa-minimalna-z-2250-zl-w-2019-r-do-4000-zl-w-2024-r.html

Skutki jak pisza co bardziej rozgarnięci ludzie będą opłakane
https://dwagrosze.com/2019/09/bedzie-wesele/

Poglądy socjalistyczne głosił już jeden kretyn w naszej historii - Selman - Piłsudski naczelnikiem zwany, co na kasztance jeździł.
Dziś mamy oszołoma z kotem Kaczyńskiego, co mu listonosz wypłatę przynosi, też naczelnikiem zwanym ze swoim pomocnikiem Mateuszem Morawieckim, co swoje dzieci w żydowskiej szkole kształci, a o polskości prawi.

Idą wybory, niniejszy rysunek zwolenikom PISU dedykuję.


Rozsądne program znajdziemy tutaj.https://niss.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/Program-KoRReUs-a.pdf


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz