wtorek, 2 listopada 2021

Jak w prosty sposób Niemcy (przez USA) używają prasy do manipulacji i pchają nas kolejny raz do konfliktu z Rosją

Czytelniku, to co teraz obserwujemy w naszej prasie i telewizji to przekazy, które poprzez służby specjakne obce (nie nasze, bo nasze są przecwelone) mają nas ukierunkować do konfliktu na wschodzie.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-08-26/axel-springer-to-buy-politico-in-german-group-s-latest-u-s-deal

Niemiecki gigant medialny Axel Springer SE zgodził się kupić Politico, intensyfikując swoją kampanię na rzecz budowy amerykańskiego imperium informacyjnego.

Założona w 2007 roku firma Politico była pionierem w zakresie szczegółowego, opartego na czerpaniu informacji o polityce i polityce w Waszyngtonie.

W 2014 roku Axel Springer założył spółkę joint venture z Politico, aby uruchomić europejską edycję serwisu. W 2015 roku kupił Business Insider, a w zeszłym roku Axel Springer nabył większościowy pakiet w wydawcy biuletynów Morning Brew Inc.

Axel Springer, wydawca niemieckiej gazety Bild, został prywatny w 2020 roku w ramach transakcji prowadzonej przez amerykańską firmę private equity KKR & Co.

Co chwilę otrzymujemy spreparowane tworzące wykreowane zagrożenie  ze strony Rosji. Cokolwiek myślimy o Rosji obojętnie dobrze czy żle w tej rozgrywce nie jest ona naszym wrogiem i jedynie co możemy zrobić to utrzymać na ile się da przynajmniej neutralne stosunki, a nie dać się podpuścić kolejny raz do konfliktu, który znów spowoduje, że będziemy przedmiotem w ustawkach europejskich.

Co chwilę jesteśmy karmieni informacjamitypu:

"Politico": Zdjęcia dowodzą, że Rosja gromadzi siły w pobliżu Ukrainy

Nowe zdjęcia satelitarne wykonane przez komercyjnego satelitę w poniedziałek potwierdzają doniesienia, że Rosja gromadzi jednostki wojskowe i sprzęt przy granicy z Białorusią - czytamy w serwisie "Politico".

Zdjęcia zostały wykonane przez satelitę firmy Maxar Technologies i udostępnione serwisowi "Politico". Na zdjęciach widać koncentrację czołgów i artylerii samobieżnej, a także jednostek piechoty w pobliżu miasteczka Jelnia, w obwodzie smoleńskim, niedaleko granicy z Białorusią.

Jak z : https://www.rp.pl/polityka/art19068071-politico-zdjecia-dowodza-ze-rosja-gromadzi-sily-w-poblizu-ukrainy

Od razu widać, że informacje dostarczyły służby specjalne.

To samo dotyczy TVP 1 bredzącej o wyimaginowanym zagrożeniu ze strony Rosji czy Białorusi. To jest ustawka, która ma wykreować poczucie zagrożenia.

Do TVP1 i radia też muszą dostarczać informacje służby specjalne.( pewnie przez walonki i słonine zwane wsi czy abw zresztą jaka to różnica) 

Tuwim w jednym ze swoich wierszy Do prostego człowieka pisał :

„….Wiedz, że na trwogę biją w dzwony

Króle z panami brzuchatemi;

Wiedz, że to bujda, granda zwykła,

Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",

Że im gdzieś nafta z ziemi sikła

I obrodziła dolarami;

Że coś im w bankach nie sztymuje,

Że gdzieś zwęszyli kasy pełne

Lub upatrzyły tłuste szuje

Cło jakieś grubsze na bawełnę……”

 

Do telewizji nie zaproszono ani jednego gościa z Białorusi, Rosji czy Ukrainy, ale zaprasza się swołocz Romaszewską, która dostała pieniądze od Anglików do szczucia przez telewizje Biełsat na Łukaszenkę.

To że ten kołchoźnik  nie jest idealny nie trzeba mówić. Ale jeżeli amerykanie wejdą tam ze sprzętem ofensywnym to jest to działanie czysto prowokacyjne. To nie dziwmy się reakcjom Rosji.

Najpierw poprzez służby próbujemy zrobić przewrót na Białorusi, a później się dziwimy, że mamy uchodźców. Nic się nie dzieje przez przypadek.

A ponieważ nie mamy własnych służb specjalnych tylko przecwelonych pastuchów jedynie co możemy zrobić to nie dać się sprowokować.

Na tej całej Ukrainie nie ma żadnej wojny, a wyimaginowany konflikt trwa dłużej niż druga wojna światowa. Tam po prostu chcą wprowadzić demokrację, czyli okraść Ukraińców, z tego co im zostało i zagarnąć surowce, a ponieważ chcą to jakość ubarwić to odnaleziono z historii, że istniało kiedyś coś takiego jak Rzeczypospolita to próbują coś takiego wykreować.

Za to pojawiają się stratedzy nasłani w stylu Pana Bartosiaka, z tego co mówi skłaniam się ku Jerozolimie w porozumieniu z Niemcami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz