sobota, 4 marca 2023

Batalion Borisa Johnsona zniszczony, czyli wbrew propagandzie pisowskiej hołoty inny rzeczywistości kawałek

Generalnie mamy tendencję do myślenia, że wojna na Ukrainie jest wojną zastępczą NATO – ale ile przez pełnomocnika? W rzeczywistości żołnierze sojuszu atlantyckiego przybyli na Ukrainę tysiącami pod fałszywym przykrywką doradców wojskowych, najemników emerytowanych oficerów, w obrocie co najmniej 25 tysięcy ludzi, z których kilka tysięcy (często z Europy Wschodniej) straciło pióra.

Ta coraz większa obecność NATO wynikała po części z potrzeby użycia systemów uzbrojenia innych niż te dostarczane na Ukrainę i często skomplikowanych, a po części z potrzeby zastąpienia zdziesiątkowanych formacji nazistowskich, które były odpowiedzialne za masakrę i rozstrzeliwanie wszystkich, którzy próbowali porzucić broń: bez nich połowa ukraińskiej armii zostałaby rozwiązana i dlatego NATO przejęło to zasługujące dzieło koagulacji.

W każdym razie obecność Zachodu na Ukrainie jest tak namacalna, że grupa Wagnera dwa dni temu w pobliżu Bachmutu zniszczyła jednostkę szturmową ukraińskich sił zbrojnych, batalion, choć teraz zredukowany do jednej czwartej personelu, który przyjął imię byłego brytyjskiego premiera Borisa Johnsona i który był częścią 24 Ukraińska Brygada Zmechanizowana. To, że czuliśmy potrzebę nazwania jednostki wojskowej imieniem zagranicznego przywódcy, nie tylko wzmacnia ideę, że Johnson był niszczycielem każdej idei pokoju w imieniu USA i poprzez klauna Zełenskiego, i możliwe, że świadczy to o silnej obecności brytyjskiej w tym obszarze frontu, chociaż uważa się, że większość z nich znajduje się w Odessie.
Oczywiście ludzie Zachodu są pierwszymi, którzy uciekają i opuszczają jednostki przed przybyciem Rosjan. Według dowódcy grupy Wagnera, ukraińska armia ma również niezwykłą ilość amerykańskich flag, które często są nawet używane do łatania mundurów. I nie śmiem sobie wyobrazić, ile mają innych i bardziej odpowiednich zastosowań.

 

Inną rzeczą, którą należy zgłosić, jest masowe używanie narkotyków, które Amerykanie zwykle rozprowadzają wśród grup terrorystycznych, które finansują i uzbrajają, a w niektórych przypadkach nawet udają, że walczą. Na szczęście dzięki NATO dzięki wojnie księżycowej w Afganistanie i Big Pharmie nie brakuje narkotyków: za każdym razem, gdy Rosjanie podbijają miasto, znajdują torby i wszelkiego rodzaju z przewagą Captagonu tak zwanego narkotyku ISIS, rodzaj amfetaminy, która w niektórych przypadkach jest używana do celów rekreacyjnych i rzucenia palenia, Ale to w dużych dawkach powoduje utratę osądu, odporność na zmęczenie, euforię i porzucenie wszelkich zahamowań. Paradoksalnie, jako podkreślenie historii, ten lek tak przydatny w wojnie został opracowany przez niemiecką firmę Degussa Ag, która w tym czasie produkowała Cyclon B do komór gazowych. To naprawdę przeznaczenie, które nie chce przeminąć.

pobrano z Batalion Borisa Johnsona zniszczony | Simplicissimus (ilsimplicissimus2.com)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz