poniedziałek, 28 grudnia 2020

Jak została wykreowana nazwa teoria spiskowa i po czym poznać, że Polska jest tylko kolonią Citi of London

Czytelniku, 

Kanclerz Angela Merkel (CDU) 15 grudnia 2020 r. wezwała do konsekwentnej walki z tak zwanymi teoriami spiskowymi w Niemczech . „To w zasadzie atak na cały nasz styl życia ” - powiedziała Merkel we wtorek w rozmowie online ze studentami w Berlinie.

„Od Oświecenia Europa podążała drogą, by tak rzec, uzyskiwania światopoglądu na podstawie faktów. A jeśli światopogląd nagle oderwany lub antyfaktyczny, bardzo trudno jest go pogodzić z całym naszym stylem życia”.

Jak należy to czytać bardzo prosto. Kanclerz Angela Merkel jest po prostu wstawionym człowiekiem do określonych zadań, szczególnie znana z filmiku odrzucająca niemiecka flagę. Mówienie tej Pani o „Oświeceniu” należy czytać, że Citi wypromowało Oświecenie, czyli   CIEMNOTĘ dla mas poprzez min. Centralne nauczanie, czyli ogłupianie, a polegało to głównie na walce z katolicyzmen, dynastiami, które były konkurentami i zrobienie rewolucji – zwanych wiosnami ludów czy podobnymi durnotami i zlikwidowanie pieniądza kruszcowego i wprowadzenie pieniądza papierowegi poprzez zakładanie banków centralnych by wypuszczać papierki na lewarze zwane pieniędzmi wraz z deficytem budżetowym.

Jak została wykreowana nazwa „teorie spiskowe”

22 listopada 1963 roku w Dallas zginął John F. Kennedy.

CIA jako wywiadowcze ramię Wall Street stojąca za tym zamachem rozpoczęła proces dezinformacji.

CIA z datą „1 kwietnia” zdobi dokument  1035-960 http://www.jfklancer.com/CIA.html

jako datę, w której CIA wprowadziła termin „teoria spiskowa” w 1967 roku. Odpowiadała na powszechny niepokój związany z oficjalną interpretacją zabójstwa Kennedy'ego. Po przedstawieniu Raportu Warrena, na który duży wpływ miał Allen Dulles , szef CIA , pojawiła się fala książek, które sprawiły, że 46% ówczesnych obywateli USA wątpiło, czy jedynym sprawcą był Oswald. W 1967 roku CIA rozdała wyprodukowane tajne ulotki, aby zdyskredytować wątpiących

CIA zasugerowała, aby jej pracownicy dyskretnie omówili tę sprawę z zagranicznymi elitami i przedstawicielami mediów. W związku z tym należy pochwalić Raport Warrena jako uzasadniony, a „Rozmowę o konspiracji” przedstawić jako komunistyczną propagandę. Do dokumentu dołączono zbiór zatwierdzonych materiałów mających na celu wsparcie pozytywnej oceny Raportu Warrena.

W tym czasie amerykańskie tajne służby miały 250 „mediów” i potajemnie finansowały wiele zagranicznych mediów. Wpływowi wydawcy, tacy jak redaktor Time Life Henry Luce, który kupił film Zapruder i schował go w sejfie, byli bliskimi przyjaciółmi Allena Dullesa, a dziennikarze w kraju i za granicą byli grzeczni.

Krytycy powinni zostać oskarżeni o małżeństwo z teoriami, które przyjęliby, zanim byłyby dostępne dowody. Krytycy są zmotywowani politycznie, kierują się interesami finansowymi, przeprowadzili niedokładne badania i są zauroczeni własnymi teoriami. Przydatną strategią jest wyodrębnienie teorii dziennikarza śledczego Edwarda Epsteina i zaatakowanie jej załączonym artykułem prasowym. Z Mark Lane jest to trudniejsze.

Oprócz prób osobistego zdyskredytowania krytyków, na przykład jako intelektualistów zakochanych w swoich teoriach i zarozumiałych, przewodnik odniósł się również do konkretnych argumentów. Spisek wywiadu z Oswaldem, o który często się podejrzewa, jest wykluczony, ponieważ był niewiarygodny jako osoba. Jednak jako „Patsy” Oswald nie musiał być wtajemniczony w plany zabójstw

CIA jest odpowiedzialna także za język jako całość! Jest całkiem jasne, że to jedyny sposób, aby uczynić krytyków śmiesznymi i nieprawdopodobnymi i odwrócić wzrok od faktów i prawdziwych wydarzeń.

 

Co to znaczy, że Polska jest kolonia Citi of London?

Aby najprościej to zrozumieć, wystarczy spojrzeć na rozporządzenie, w którym agent Citi of London zwany w Polsce Ministrem Finansów zwalnia on z podatku dochodowego banki centralne niemające siedzib w Polsce. Narodowy Bank Polski jest tak narodowy jak polski jest premier Morawiecki.

Więc słuchając bajek o Wielkiej Lechii teorii Bartosiaka czy innych agentów patrz jak jest, a nie na to co jest nam WYKREOWANE.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz