wtorek, 29 grudnia 2020

Wolframowe złoto z USA jako model wiarygodności, czyli Chińczyk sprawdza

W październiku 2009 r. Chiny otrzymały przesyłkę sztabek złota z Departamentu Skarbu Państwa w Fort Knox w USA. Złoto jest regularnie wymieniane między krajami, aby spłacić długi i uregulować bilans handlowy. Większość złota jest wymieniana i przechowywana w skarbcach pod nadzorem specjalnej organizacji z siedzibą w Londynie, London Bullion Market Association (lub LBMA). Kiedy przesyłka została odebrana, chiński rząd nakazał przeprowadzenie specjalnych testów w celu zagwarantowania czystości i wagi sztabek złota, ponieważ Chiny są  największym zagranicznym posiadaczem amerykańskich papierów skarbowych. Chińscy urzędnicy byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że kraty są fałszywe. Przesyłka złota (zawierała wolframowy rdzeń pokryty cienką powłoką z prawdziwego złota.

https://www.scribd.com/document/29364741/Tungsten-Genesis

Te przetestowane sztabki złota pochodzą z USA i były przechowywane w Fort Knox przez lata.

Chiński rząd szybko wszczął dochodzenie i wydał oświadczenie, w którym rząd Stanów Zjednoczonych był zamieszany w ten program. Numery seryjne przesyłek złota ujawniły, że te fałszywe sztabki zostały wykonane przez bankierów Rezerwy Federalnej podczas administracji Clintona. To właśnie za prezydentury Billa i Hillary Clinton bankierzy Rezerwy Federalnej wyprodukowali od 1,3 do 1,5 miliona 400 uncji wolframu. 640 000 z tych półfabrykatów wolframu zostało pozłacanych i wysłanych do Ft. Knox, gdzie przebywają tam do dziś.

Według chińskich śledczych saldo tych 1,3 do 1,5 miliona 400 uncji wolframu zostało również pozłacane, a następnie „sprzedane” na międzynarodowym rynku złota. Nie tylko amerykańskie akcje złota zostały zamienione na fałszywe złoto, światowy rynek został również oszukany przez bankierów Rezerwy Federalnej i Clinton's. Aż 600 miliardów dolarów złota zostało dotkniętych napadem Clintona .

Artykuł w New York Post zatytułowany, DA bada kierownictwo NYMEX , Manhattan, Nowy Jork, - luty. 2 grudnia 2004 r. Wskazywało, że w sprawie Clinton Gold Heist prowadzono śledztwo w sprawie amerykańskich urzędników. Artykuł napisany przez Jennifer Anderson donosi, że „Prokurator okręgowy na Manhattanie prowadzi śledztwo w sprawie jednego z kierowników New York Mercantile Exchange. Źródła zbliżone do giełdy podały, że Stuartowi Smithowi, starszemu wiceprezesowi ds. Operacji na giełdzie, doręczono w zeszłym tygodniu nakaz przeszukania z biura prokuratora okręgowego. Szczegóły śledztwa nie zostały ujawnione, ale rzeczniczka NYMEX stwierdziła, że ​​nie ma ono związku z żadnym rynkiem giełdy. Odmówiła dalszych uwag poza stwierdzeniem, że nie wniesiono zarzutów. Rzeczniczka biura prokuratora okręgowego na Manhattanie również odmówiła komentarza. 

Biuro starszego wiceprezesa ds. Operacyjnych - NYMEX - jest dokładnie tam, gdzie można znaleźć rekordy [numer seryjny i huta pochodzenia] dla KAŻDEGO ZŁOTEGO BARU, który kiedykolwiek został fizycznie rozliczony na giełdzie. Są zobowiązani do prowadzenia tych zapisów. Te dokładne zapisy wskazywałyby na pochodzenie całego fizycznego złota rozliczanego na giełdzie, a tym samym „dowodzi”, że przedmiotowa ilość złota nie mogłaby prawdopodobnie pochodzić z operacji wydobywczych w USA - ponieważ przedmiotowe ilości pochodzące z hut w USA niewątpliwie być znacznie większe niż krajowa produkcja górnicza.

Dlaczego warto używać wolframu?

Aby wydrukować fałszywe pieniądze, musisz mieć specjalny papier, w przeciwnym razie rachunki nie wydają się właściwe i można je łatwo wykryć za pomocą specjalnych długopisów, których używa większość sprzedawców i banków. Podobnie, jeśli zamierzasz sfałszować sztabki złota, lepiej upewnij się, że mają taką samą wagę i właściwości jak prawdziwe złoto.

Problem z produkcją fałszywego złota dobrej jakości polega na tym, że złoto jest niezwykle gęste. Ma prawie dwukrotnie większą gęstość niż ołów i dwa i pół razy większą gęstość niż stal. Zwykle tego nie zauważasz, ponieważ małe złote pierścienie i tym podobne nie ważą wystarczająco dużo, aby było to oczywiste, ale jeśli kiedykolwiek trzymałeś sztabkę złota, jest to absolutnie nie do pomylenia: sztabka złota jest bardzo, bardzo ciężka.

Standardowa sztabka złota do handlu między bankami, znana jako „sztabka londyńskiej dobrej dostawy” waży 400 uncji (ponad trzydzieści trzy funty), ale nie jest większa niż powieść w miękkiej oprawie. Sztabka stali tego samego rozmiaru ważyłaby tylko trzynaście i pół funta.

Istnieje bardzo niewiele metali o gęstości porównywalnej do złota, a poza dwoma wyjątkami wszystkie kosztują tyle samo lub więcej niż złoto. Pierwszym wyjątkiem jest zubożony uran, który jest tani, jeśli jesteś rządem, ale trudny do zdobycia dla jednostek. Jest również radioaktywny, co może być pewnym problemem.

Drugim wyjątkiem jest wolfram. Wolfram jest dużo tańszy niż złoto, ale ma dokładnie taką samą gęstość jak złoto, z dokładnością do trzech miejsc po przecinku. Główne różnice polegają na tym, że jest to zły kolor i że jest o wiele, dużo twardszy niż złoto. Czyste złoto jest dość miękkie Można je wgniatać paznokciem.

Najwyższej klasy fałszywa sztabka złota musi idealnie pasować do koloru, twardości powierzchni, gęstości, właściwości chemicznych i jądrowych złota. Aby to zrobić, należy zacząć od wolframu o około 1/8 cala mniejszego w każdym wymiarze niż sztabka złota, którą chcesz, a następnie rzucić wokół niego warstwę 1/16 cala prawdziwego czystego złota. Ten pasek będzie dobrze leżał w dłoni. Po uderzeniu w złoto miałby martwy pierścień. Sprawdziłby się dobrze pod względem chemicznym. I ważyłby * dokładnie * tyle samo, co prawdziwa sztabka złota.

Dziś Fort Knox nadal posiada te fałszywe sztabki złota Clintona i nawet dziś są one wysyłane po całym świecie w ramach wymiany złota między krajami w celu spłaty długów i uregulowania tak zwanego bilansu handlowego.

Sprawia, że ​​zastanawiasz się, dlaczego Hillary Clinton przyjęła stanowisko sekretarza stanu. Dlaczego nie. Nikt nie będzie wtrącał się ani kwestionował działań lub działań Sekretarza Stanów Zjednoczonych. Po co brać upał jako prezydent, skoro możesz podróżować po świecie, korzystając z amerykańskich podatków. Przemycaj złoto i inną kontrabandę do i ze Stanów Zjednoczonych za pomocą dyplomatycznego samolotu odpornego. Przenieś skradzione prawdziwe złoto w dowolne miejsce na świecie. Bądź pierwszą osobą, która zostanie poinformowana o każdym dochodzeniu w sprawie produkcji i dystrybucji jej fałszywego złota, a następnie natychmiast zakończ śledztwo. Jeśli kiedykolwiek chciałeś być głównym szefem przestępczości, Sekretarz Stanu to praca, której będziesz potrzebować do czuwania nad swoim syndykatem przestępczym. A myślałeś, że Richard Nixon jest przestępcą.

pobrano z https://www.thelibertybeacon.com/clintons-federal-reserve-stole-fort-knox-gold-wake-up/


Teraz czytelniku wiesz, czemu polskojęzyczny rząd stęka na polecenia z USA światowym zagrożeniu z Rosji, a w razie W to przybędą chłopcy z zaoceanu jak z Wolframem do Chińczyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz