niedziela, 20 grudnia 2020

Wystrugany z banana James Bond 007, Martin Bormann i II wojna światowa

      Większość rzeczy, która jest nam serwowana w mediach jak i nasza historia jest WYKREOWANA. Na uniwersytetach 90% to półgłówki, które nie umieją złożyć podstawowych faktów w jakąkolwiek całość.

Weźmy za przykład wykreowanego poprzez filmy agenta bankierów Jamesa Bonda, który był wzorowany na Ainsworth-Davisie


Książka „Op JB” (1996) autorstwa  Johna Ainswortha-Davisa opisuje, jak on  i Ian Fleming  uratowali Bormanna z ruin Berlina w 1945 roku.
James Bond był wzorowany na Ainsworth-Davis, który był  niewolnikiem seksualnym Iluminatów i masowym mordercą. Mógł obsługiwać Winstona Churchilla i jego mistrza szpiegów Desmonda Mortona.
Ta książka to dymiący pistolet, który udowadnia, że ​​druga wojna światowa była farsą. Podczas gdy większość nazistów była szczera, ruch był sponsorowany i kontrolowany na szczycie przez kartel masońskich żydowskich banków centralnych w celu zabijania „gojów” po obu stronach, zwiększania bogactwa i władzy bankierów oraz rozwoju rządu światowego. Zasymilowani Żydzi również zostali poświęceni dla tego złego programu.

Drugim najpotężniejszym człowiekiem w nazistowskich Niemczech, Martin Bormann, prywatny sekretarz Hitlera (taki sam agent do śmierci w zamachu, gdzie został podmieniony sobowtór) i szef aparatu partii nazistowskiej, był agentem iluminatów (tj. ,,Brytyjczyków'' Citi i wall street), który zapewnił zniszczenie zarówno Niemiec, jak i europejskich Żydów.
Dowody na to, że Bormann, człowiek najbardziej odpowiedzialny za holokaust był brytyjskim agentem, leżą na półkach od 1996 roku! Książka zawiera list Iana Fleminga z 1963 roku potwierdzający, że on i Creighton poprowadzili akcję ratunkową Bormanna. Zawiera również fotografię listu Winstona Churchilla z 1954 r., W którym Creighton zezwala na opowiedzenie tej historii po śmierci Churchilla, „oczywiście pomijając te sprawy, o których wiesz, że nigdy nie zostaną ujawnione”.
Bormann przez cały czas był brytyjskim agentem iluminatów i był w dużej mierze odpowiedzialny za klęskę nazistów. Louis Kilzer oszacował, że był wart 50 dywizji. Hitler go krył . Druga wojna światowa była potwornym oszustwem Rotszyldów wymierzonym w Niemców, Żydów i rasę ludzką. Grabież trafiła w ręce Iluminatów.(bankierów)
Prawdziwy James Bond pomógł zabić tysiące ludzi, głównie brytyjskich sojuszników. Prześladowały go duchy „całkowicie lojalnych i niewinnych ludzi, którzy zostali wciągnięci w nasze działania ...”
Po prostu „wykonywał rozkazy”, które nie miały sensu z patriotycznego pov. „Nie działaliśmy z patriotyzmu lub wysokie zasady moralne. Nie robiliśmy tego dla Anglii czy wujka Sama. Jak zwykle robiliśmy to, co nam kazano: wykonywaliśmy nasze rozkazy. ” (170)
Na przykład Creighton poinformował nazistów o dokładnym czasie i miejscu nalotu na Dieppe w 1942 r., Który kosztował życie 3000 Kanadyjczyków. Powiedziano mu, że Brytyjczycy chcą przetestować obronę nazistów. Prawdziwe powody: przekonaj Stalina, że ​​jest za wcześnie na drugi front i zbuduj wiarygodność Creightona, gdy nadejdzie czas inwazji w Normandii.

Creighton mówi także o „Operacji Tiger” w kwietniu 1944 r., Ćwiczeniu szkoleniowym w Slapton Sands w Dorset, które zostało brutalnie przerwane przez osiem niemieckich łodzi torpedowych. Liczba ofiar: utonęło ponad 800 żołnierzy USA. (Szef Gestapo Heinrich Muller napisał, że naziści zostali ostrzeżeni przez niemieckiego szpiega). Fiasko było utrzymywane w tajemnicy, aby chronić morale D-Day. Creighton mówi, że ocalali byli internowani lub zabijani przez minę morską, aby zachować tajemnicę. (str. 25) Pomimo faktu, że linia brzegowa Dorset przypominała Normandię, nazistom podobno nie udało się wyciągnąć logicznego wniosku.
Agenci, którzy natknęli się na „prawdziwe tajemnice II wojny światowej” (tj. Fakt, że na szczycie naziści byli infiltrowani i kierowani przez „Anglików”) byli często zdradzani i mordowani w akcji.
Pearl Harbor, kolejny przykład szykanowania iluminatów, był utrzymywany w tajemnicy. 28 listopada 1941 r. Holenderski okręt podwodny K-XVII przechwycił flotę japońską w drodze do Pearl Harbor i zaalarmował brytyjską kwaterę główną. Aby utrzymać złudzenie, że Pearl Harbor było niespodzianką, łódź podwodna i jej załoga zostały zniszczone. Creighton „zlikwidował całą załogę statku za pomocą dwóch maleńkich butli cyjanku włożonych do ich zapasów tlenu i pudełka materiałów wybuchowych przebranych za whisky… wojna zmieniła mnie w diabła i masowego mordercę…” (s. 81)
„SEKCJA M” (dla Mortona), raj pedofili?

Oficjalnie Desmond Morton był „doradcą” Winstona Churchilla. W rzeczywistości był odpowiedzialny za ściśle tajną organizację Illuminati, której celem było rozwijanie dyktatury rządu światowego poprzez skullduggery. Został ufundowany przez „Koronę”, czyli Rothschild Bank of England. Odpowiedział tylko Churchillowi, który oczywiście odpowiedział tylko Victorowi Rothschildowi. Dyrektor Banku Anglii, Montagu Norman, polecił Iana Flemingowi wywiadowi marynarki wojennej. (Fleming był 15 lat starszy od Creightona).
 „SEKCJA M” dysponowała zasobami Królewskiej Marynarki Wojennej i piechoty morskiej i była odpowiedzialna za uratowanie Martina Bormanna, a być może także Hitlera.
Morton wywoływał „oszustwo i podwójny interes” - mówi Creighton. To niesamowite, że był w stanie opowiedzieć tę historię. Być może dlatego, że zaakceptował spin, że Bormann został uratowany, aby przywrócić nazistowski rabunek jego prawowitym właścicielom.

Podobnie jak Creighton, wszyscy jesteśmy pionkami w ich grze. Na przykład Otto Gunther, sobowtór Bormanna, był jeńcem wojennym znalezionym w Kanadzie. Zapisy Bormanna zostały zmienione, aby pasowały do ​​Gunthera, więc kiedy znaleziono jego zwłoki, ludzie wierzyli, że jest zastępcą Hitlera. 

Komandosi towarzyszący Bormannowi w jego ucieczce nie mieli pojęcia o jego tożsamości. Wielu było żydowskimi „bojownikami o wolność”. Co za ironia!
fragmenty z https://www.henrymakow.com/martin_bormann_was_rothschild.html3 komentarze:

 1. Fajne te twoje odloty. Takie nieprzewidywalne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam uważam, że są przewidywalnie odlotowe🤣🤣🤣
   I to coraz bardziej.

   Usuń
 2. Jak widać Bolek i Lolek zawsze czujni.

  OdpowiedzUsuń