czwartek, 8 października 2020

Dlaczego każdy Polak powinien posiadać broń palną, co zostanie zrobione po obaleniu Kalksztajna- Kaczyńskiego i Moryca Szwindla zwanego Morawieckim

 Poniższy artykuł powinien dać do myślenia

Pobrany z  http://www.thesleuthjournal.com/every-warrior-own-firearm/


Dlaczego każdy wojownik powinien posiadać broń palną


( na dziś ma kredyt i maseczkę na gębie, następnym etapem jest doprowadzenie do bankrudztwa finansów Państwa)Fragment książki, Przewodnik mistrzów po drodze wojownika

Lepiej mieć broń i jej nie potrzebować, niż potrzebować broni i jej nie mieć.

Nieznany


Podczas gdy wiele szkół sztuk walki uczy różnych starożytnych broni, co jest ekscytującym, choć osobliwym zajęciem, aby żyć jak wojownik w dzisiejszych czasach, a nie niewolnik, musisz posiadać broń palną.

Za każdym wojownikiem i każdą rodziną posiadającą broń palną przemawiają dwa argumenty.

Pierwszym i najważniejszym powodem jest to, że państwo nie chce, abyś miał broń. Już samo to powinno być wystarczającym powodem, aby zdobyć broń.

Mało znany jest fakt, że przytłaczająca większość morderstw w społeczeństwie jest popełniana przez państwo. Nazywa się to Democide i szacuje się, że w ostatnim stuleciu od 174 000 000 do 262 000 000 obywateli zostało zamordowanych przez ich własne rządy. (1)

https://en.wikipedia.org/wiki/Democide

Dowodem na to, że uzbrojona ludność odstrasza tyranię, jest fakt, że wszystkie tyrania najpierw usiłowały rozbroić swoją ludność. Szybkie studium historii pokazuje, że kiedykolwiek państwo chce rozbroić swoją ludność , ma złowrogie zamiary.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sword_hunt

Lista rządów rozbrajających swoją ludność tylko po to, aby dokonać masowych mordów i ludobójstwa sięga 3000 lat historii.

Należy zauważyć, że uzbrojona ludność nie oznacza gwałtownego powstania przeciwko rządowi; w rzeczywistości jest odwrotnie. Samo posiadanie środków i przekonanie, by przeciwstawić się przemocy, działa jako forma groźby, która przede wszystkim zapobiega wystąpieniu przemocy.

Świadomość, że istnieją dziesiątki tysięcy uzbrojonych obywateli, powstrzymuje twój rząd przed złapaniem cię w celu transportu do gułagu.

To samo dotyczy poziomu społecznego. Kraj posiadający dobrze wyposażoną i wyszkoloną armię odstrasza sąsiednie narody myślące o inwazji. Podobnie silnie uzbrojona i wyszkolona ludność cywilna odstrasza tyranię. Każdy dyktator wie, że może opodatkować, regulować i nakładać na ludność dowolną liczbę środków ucisku, bez żadnych konsekwencji. Jednak jeśli chodzi o strzelanie do niewinnych ludzi na ulicach iw ich domach, jak dyktatorzy zawsze chcą to robić, wtedy ci, którzy mają broń, będą walczyć.

Obecnie większość rządów wydaje się względnie łagodna, a ludzie cieszą się pewnymi swobodami, a zatem argumentacja głosi, że cywile nie muszą się uzbroić. Jednak historia ponownie pokazuje, jak szybko pozornie łagodny rząd można przekształcić w dyktaturę. Bycie uzbrojonym to ubezpieczenie przed przyszłymi dyktatorami.

Drugim powodem, dla którego każdy wojownik i rodzina musi posiadać broń palną, jest samoobrona. Obecnie w większości krajów zachodnich obrona przy użyciu dowolnego rodzaju broni, zwłaszcza palnej, jest nielegalna. Podczas gdy przestrzegającym prawa obywatelom odmawia się dostępu do środków samoobrony, nawet najniższy kryminalista uliczny może łatwo zdobyć broń.

Nie martw się, to jest „Strefa wolna od broni” i gliniarze będą tu lada chwila… lada chwila… wkrótce.

Podawany przez rząd powód zakazu obywatelom obrony jest taki, że stanowe organy ścigania będą bronić obywateli przed przestępczością.

Twierdzenie, że państwo chroni obywateli, jest nie tylko kłamstwem, ale także fizyczną niemożliwością. Liczne badania wykazały, że policja nie ma żadnego wpływu na zapobieganie lub ograniczanie przestępczości. (2)

https://en.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_preventive_patrol_experiment

Uzbrojenie obywateli w społeczności pozostawia przestępców bez możliwości ustalenia, kto użyje siły, aby go powstrzymać. To jedyny sprawdzony środek odstraszający od przestępstw.

Wojownik bierze na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny, a nawet swojej społeczności i ochronę przed przemocą. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest posiadanie i szkolenie w zakresie broni palnej.

W 1911 roku Turcja wprowadziła kontrolę broni, a następnie rząd zebrał i eksterminował 1,5 miliona Ormian .

https://www.armenian-genocide.org/genocide.html


W 1929 r. Związek Radziecki ustanowił kontrolę broni, a następnie rząd zebrał i eksterminował około 20 milionów dysydentów i zagłodził 2,5–7,5 miliona Ukraińców .

https://www.nytimes.com/1989/02/04/world/major-soviet-paper-says-20-million-died-as-victims-of-stalin.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Holodomor


W 1935 roku Chiny ustanowiły kontrolę nad bronią, a następnie dokonały egzekucji na 20 milionach dysydentów politycznych i zagłodzili kolejne 50 milionów.

https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Chinese_Famine


W 1964 roku Gwatemala ustanowiła kontrolę nad bronią, a następnie zebrała i wytępiła 100 000 Indian Majów.

https://en.wikipedia.org/wiki/Guatemalan_genocide


Kambodża ustanowiła kontrolę posiadania broni w 1956 r. Od 1975 do 1977 r Zatrzymano i eksterminowano 1-2 miliony „wykształconych” ludzi, którzy nie mogli się bronić .

https://en.wikipedia.org/wiki/Cambodian_genocide

Oto krótka lista okrucieństw popełnionych przez rządy na własnym narodzie. Aby uzyskać pełniejszą listę, sprawdź:  Najgorsze ludobójstwa XX i XXI wieku .

https://www.scaruffi.com/politics/dictat.html

(2) W 1972 r. Policja w Kansas City rozpoczęła kompleksowy, rygorystyczny naukowo eksperyment, aby sprawdzić wpływ patrolu policyjnego na przestępczość. Badanie Kansas City eksperyment patrol prewencyjny , stwierdza, że „ To, co znaleźli, w skrócie, było to, że obecność policji miał w zasadzie zerowy wpływ na przestępczość”

https://en.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_preventive_patrol_experiment

Liczne inne badania przeprowadzone od tamtego czasu nie wykazały wpływu obecności policji na przestępczość.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz