wtorek, 20 października 2020

Moryc Szwindel zwany Morawieckim wraz z resztą tej hołoty wykonują co następuje

 .......Dali też jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzyma planowanych wyników. Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące:  


- Faza dodatkowych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych i rozszerzając je na zewnątrz. Spodziewany do listopada 2020 r. 

- Spieszyć się z zakupem (lub budową) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Spodziewany do grudnia 2020 r. 

- Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r. 

- Całkowita i całkowita wtórna blokada (znacznie bardziej rygorystyczna niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej). Przewidywany termin zakończenia grudnia 2020 r. - początku stycznia 2021 r 

- Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do programu powszechnego dochodu podstawowego. Przewidywany do I kwartału 2021 r. 

- Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywany termin do lutego 2021 r. 

- Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany I - II kwartał 2021 r.

 - Wprowadzone zostaną rozszerzone ograniczenia blokowania (określane jako trzecia blokada). Zostaną wprowadzone pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i między miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r. 

- Przejście jednostek do powszechnego programu dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r. 

- Prognozowane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r. - 

- Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r.    
reszta na https://www.henrymakow.com/2020/10/viral-world-lockdown-plan-leaked.html

No urywek z TVP, gdzie sie wysypał dziennikarzyna
https://gloria.tv/post/NNw8GDMGpRna1eo2CoYZ2oviA

A wszystko można naprawić w 30 dni.....

2 komentarze: