poniedziałek, 5 października 2020

Wartość prognostyczna wykresów złota i srebra lub ich brak, czyli walka z bestią

 Szanowny czytelniku oglądając puste gadające głowy o czymś , o czym nie mają pojęcia przynajmniej w stopniu umożliwiającym poinformowanie ludzi w stopniu podstawowym zapoznaj się z poniższym artykułem, co pomoże Ci lepiej zrozumieć dwie rzeczy: manipulacje banków centralnych, czyli monopolu na pieniądz.

Poniższe dwa wykresy są niepokojące. Podają cenę rynkową srebra z 31 sierpnia 2020 r. I 1 października 2020 r. Nastąpił spadek rynkowej ceny srebra. Górny wykres pokazuje również jeszcze ostrzejszy przewidywany przyszły spadek wartości srebra z 28 USD / uncję. do 12 USD / uncja

Oto, czego nie mówi się o srebrze. Jest teraz jawne, że bankierzy manipulują cenami złota i srebra. Nagle przeczytaliśmy nagłówki wiadomości, że  JP MORGAN zapłacił bezprecedensową grzywnę w wysokości 920 milionów dolarów za manipulacje metalami szlachetnymi 

https://www.kitco.com/news/2020-10-02/Gold-price-manipulation-proven-real-JPMorgan-s-spoofing-case-explained.html

Oszustwo polegało na fałszowaniu, składaniu zamówienia na złoto lub srebro, a następnie wycofywaniu go przed jego zakończeniem. Handlarze Deutsche Bank byli również zmuszani do manipulacji cenami złota i srebra. Bank of Nova Scotia również zgodził się zapłacić grzywnę opłatom wywiązywania manipulacji na rynku metali .

https://www.kitco.com/news/2020-09-27/Two-Ex-Deutsche-Bank-traders-found-guilty-of-spoofing-gold-and-silver-markets.html

Może to oznaczać, że organy regulacyjne nie będą dłużej tolerować manipulacji metalami szlachetnymi. Za tymi karnymi orzeczeniami musi kryć się jakiś ukryty impuls.

Te rewelacje dotyczące manipulacji cenami metali szlachetnych sugerują, że złoto i srebro wkrótce odpadnie, co pozwoliło znaleźć prawdziwe odkrycie cen na rynku.

Z nieznanych powodów witryna World Gold Council nie porusza problemu manipulacji cenami. Ale od dawna podejrzewano.

Głównym powodem manipulacji cenami złota i srebra jest to, że bankierzy centralni nie mogą zmusić inwestorów do wspierania złota i srebra przed pieniądzem fiducjarnym. Każda waluta zabezpieczona aktywami, czy to złoto, srebro czy inne trwałe, przenośne, podzielne, akceptowalne i jednolite aktywa, byłaby pożądana przed pieniądzem papierowym bez zabezpieczenia.

Każde zagrożenie, że obcy kraj wprowadzi walutę zabezpieczoną złotem, spotyka kilka amerykańskich lotniskowców na jego wybrzeżu. Takie działanie byłoby destrukcyjne dla amerykańskiego dolara fiducjarnego, który służy jako światowa waluta rezerwowa.

Ekonomista Martin Armstrong naucza, że ​​wraz ze spadkiem wartości dolara amerykańskiego rośnie złoto i srebro. Ale to nie są normalne czasy. Małpi klucz jest wrzucany do światowych walut fiducjarnych.

W rzeczywistości mamy wydarzenie zmieniające zasady gry, które nie jest wydarzeniem niespodzianką, ale raczej deklarowanym zagrożeniem ze strony Światowego Forum Ekonomicznego z siedzibą w Europie - - aby zmusić światowe populacje do zaakceptowania globalnej waluty cyfrowej, którą globaliści zamierzają wprowadzić do użytku przez Styczeń 2021 r. To tzw. GLOBALNY RESET.

To nie jest anomalia czarnego łabędzia, to planowane obalenie wszystkich rządów - żadna suwerenność, brak granic, żadna historia, żadna religia, żaden rasizm nie są ich hasłami. Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy w porozumieniu ze Światowym Forum Ekonomicznym. Jak można było przewidzieć, zakazują pieniądza papierowego i zmuszą masy do zażądania globalnej waluty cyfrowej.

Już teraz widzimy, że sprzedawcy detaliczni odrzucają papierowe pieniądze jako nośnik

koronawirusa COVID-19 i żądanie opinii publicznej, aby zamienić swoje skarbonki z monetami w banki z powodu wymyślonego niedoboru monet. Mam nadzieję, że nie przegapisz znaczenia tego. Powiedzmy, że porzucenie amerykańskiej waluty i monet już trwa. To nie jest wyimaginowane wydarzenie ani teoria spiskowa.

Oczekuje się, że powstanie wymyślony raport, że papierowe pieniądze są głównym źródłem przenoszenia koronawirusa COVID-19. Wtedy nagle amerykański papierowy pieniądz w obiegu, którego stanowi około 1,95 biliona dolarów, staje się nagle kaka.

Departament Skarbu USA mówi o wprowadzeniu własnej waluty cyfrowej. Rząd federalny zachęca do zamiany pieniądza papierowego na pieniądz cyfrowy. Zgromadzi dodatkowe 500 miliardów dolarów podatków i pozwoli zaoszczędzić 700 milionów dolarów rocznie na drukowaniu zastępczych banknotów dolarowych. I oczywiście nie byłoby napadów na banki, ponieważ wszystkie pieniądze byłyby cyfrowe.

Gdy masy błagają o pieniądz cyfrowy, aby zastąpić pieniądz papierowy, ludzie, którzy posiadają papierowe pieniądze w USA, prawdopodobnie zostaliby poinformowani, że mają czas do określonej daty na zwrócenie pieniędzy do banku w zamian za cyfrowe pieniądze. Może Amerykanie dostaną 80 centów za dolara, co jest średnią wartością walut na giełdach.

Masy, które używają gotówki, zostaną przez to najbardziej dotknięte. Kryzys walutowy dotknie najmocniej dotknięci tym kryzysem walutowym najmocniej dotknięci będą niebankowi, fryzjerzy, taksówkarze, uliczni sprzedawcy hot dogów, którzy w dużej mierze akceptują gotówkę jako zapłatę za swoje towary i usługi i często nie zgłaszają swoich dochodów uzyskanych z gotówki.

Tymczasem wycofanie amerykańskiej waluty zwiększy rezerwy banków o 1,95 bln USD.

Ekonomista Peter Schiff mówi, że nie ma teraz sposobu, aby wydobyć pieniądze z systemu bankowego. Musisz coś kupić. To byłoby srebro. Srebrne orły wybite w USA. Złoto to magazyn bogactwa. Srebro służy przetrwaniu.

Uważam, że mogą wystąpić inscenizacje niedoborów żywności i innych towarów.

Zapomnij o rynkowej cenie srebra. Mówię o srebrze używanym do kupowania żywności i niezbędnych artykułów. Jeśli pójdę na ranczo i zaoferuję srebrnego dolara za 50 dolarów jajek i wynegocjuję tę cenę, wartość srebrnego dolara w tym przypadku wyniesie 50 dolarów.

Nie oczekuję, że pójdę do sieciowego sklepu spożywczego i dostanę coś więcej niż wartość nominalną (5 dolarów) za srebrnego dolara. Ale mogę chodzić na farmy, a ponieważ nikt nie ma pieniędzy, a uprawy grożą zepsuciem, rolnicy targują się ze mną żywność w zamian za srebro. W przeciwnym razie, bez papierowych pieniędzy i być może nikt nie ma kredytu na karcie kredytowej, nie ma pieniędzy, aby cokolwiek kupić. Zapomnij o planach odsprzedaży srebra „na rynku”. Cena rynkowa to jedno, a przetrwanie to drugie. Srebrne wykresy są bez znaczenia w świecie, w którym nie ma papierowych pieniędzy, a kredyt jest ograniczony lub nie ma go. Srebro byłoby wtedy kołem ratunkowym.artykuł został pobrany z  https://www.lewrockwell.com/2020/10/no_author/the-prognostic-value-of-gold-silver-charts-or-lack-there-of/

Wszystkie wydarzenia, które teraz oglądasz służą tylko odwracaniu twojej uwagi potęgując strach jak wymyślony wirus, wojna o Górny Karabach, terroryści i wybuchające bomby, zagrożenie Rosją, Iranem, Chinami czy co tam wymyślą. Brakuje jeszcze spadających meteorytów, ale takie filmy jak Greenland są tylko elementem siania strachu, potem zostanie im tylko UFO.


Zastraszono ok 100 państw, ale wystarczy, że z tej piramidki najpierw 1,2 czy 3 państwo wyciągnie swój udział pod byle pozorem i to może wszystko runąć.
Dlatego nie słuchaj Bartosiaków czy innych agentów, bo tylko mącą ci w głowie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz