czwartek, 1 października 2020

Moryc Szwindel zwany Morawieckim przedstawia plan dla Białorusi

 Czytelniku historia pisze się właśnie na naszych oczach.

Moryc Szwindel pełniący jeszcze w Polsce funkcję premiera jak możemy przeczytać w 

https://wgospodarce.pl/informacje/86111-premier-morawiecki-przedstawil-plan-dla-bialorusi


Premier Mateusz Morawiecki w trakcie nadzwyczajnego szczytu UE w Brukseli przedstawił plan gospodarczy dla Białorusi przygotowany przez Grupę Wyszehradzką.( hi, hi, hi. Plan określany jako pakiet stabilizacyjny obejmuje zachęty finansowe, wsparcie ekonomiczne i inwestycje w infrastrukturę............

Zmiany są zawsze takie same ograbić, co się da i utworzyć rząd demokratyczny, czyli bolszewicki. Taki jak ta czapeczka z Muzeum Wojska Polskiego.Ponieważ sam Moryc jest głupi jak but z lewej nogi i o niczym nie ma pojęcia, a tylko wykonuje polecenia z Brukseli i Londynu ten nieudacznik bankowy.

Aby bardziej pokazać jakie zmiany już wprowadzili na Ukrainie możemy zobaczyć poniżej

Taki OKRĄGŁY STÓŁ do zmian ustrojowych.
Czym on się różni od "polskiego", chyba tylko kosmetyką lub półgłówkami wyciągniętymi z jakiś wiosek.
Ponieważ reformy na Ukrainie i w Polsce idą w bardzo dobrym kierunku. Oba kraje rozgrabili i przejęli najcenniejsze aktywa Angole, Amerykanie  Francuziki i Niemiaszki, a standartowo na pudle ustawiają operatorów systemu płacącemu miejscowemu ludkowi jakimi papierkami zwanymi pieniądzem
A mięso armatnie złożone z bezrobotnych, wyłapanych z miast "ochotników" lub ideowych półgłówków którzy jak zostaną ranni i w jakiś sposób dostają się do "swoich " szpitali, w których dziwnym trafem szybko schodzą z tego padołu, gdyż ich części ciała znajdują swoich kupców w innych krajach. To się nazywa walka o demokrację.
Ale to oczywiście winny jest teraz Łukaszenko, który po cichu wyciągał rękę po pomoc do nas, bo mu samemu trudno było. Gospodarował jak umiał, ale nie rozkradł swojego kraju jak inne demokratyczne rządy. 

                                                                        Jedność narodu
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz