czwartek, 21 maja 2015

Goci, wykopaliska, Arianie, a dzisiejsza historia - czyli watykańsko (Rzymski) - niemiecki papier toaletowy

Odkryto niedawno wykopalisko Gotów na Pomorzu:
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3859857,sensacja-archeologiczna-pod-koszalinem-odkryto-kurhany-gotow-maja-okolo-2000-lat,id,t.html?cookie=1
I inne wykopaliska juz znane:
http://www.starostwo.hrubieszow.pl/hrubieszow.php?get=page,1103,1099
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,390976,10-lat-badan-archeologicznych-w-osadach-gotow-w-ulowie-na-lubelszczyznie.html
http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/3971,maslomecz-goci-pod-hrubieszowem.html
Więc, możemy  stwierdzić, że mówiąc wprost na naszych ziemiach mieszkali Goci i Wandale (już znana pod debilną nazwą kultura wielbarska).
Ale jak nasi cenzorzy kręcą wałki. Jak nasz królewski pisarz, który pisał dla
Zygmunta III kronikę Polski Marcin Bielski w podrozdziale:
- Lech, Najpierwszy Monarcha Polski
''Lata 576 po Justynie cesarzu Tyberius II nastąpił, za którego wszystek naród gotski na wiarę katolicką się nawrócił, bo przedtem ARYANI wszystko byli.
Cóż, czytelniku jesteśmy ogłupiani od wielu setek lat, głównie od rozbiorów.
Obalony jest mit, że przed chrztem Polski bylismy dzikusami, prymitywnymi słowianami. Po pierwsze mieszkańcy dzisiejszej Polski, przynajmniej w części byli Arianami. Dlatego teraz możemy lepiej zrozumieć, dlaczego wymazano z historii i wygnano z kraju Arian, braci polskich. Watykan (Rzym) po prostu chce utrzymać swój monopol na religię, jako żródło ogłupiania i manipulacji.
Niemcy zaś, przygarneli sobie nasze dziedzictwo i historię Gotów i Wandali jako swoją, zostawiając nam historię słowian jako niewolników, wbijaną nam młotkiem przez wieki systematycznie i metodycznie, poprzez niemiecko-watykańskie podręczniki i ich nauczycieli.
 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza