piątek, 21 września 2018

DrJerzy Jaśkowski: Piłsudski był agentem City of London Corp. w 11.1918 jak i 05.1926

W dużym skrócie fajny przegląd naszej historii z pozycji City wraz z przepływem pieniędzy. Wspomniał o św Świdbercie z VIII w, o czym nasi durnie uniwersyteccy nawet pewnie nie słyszeli. No wreszcie wspomina Jana III Sobieskiego kretyna, który stracił Podole i przyczynił się do upadku armii koronnej po powrocie z Wiednia.


4 komentarze:

 1. Z pozdrowieniami
  https://www.youtube.com/watch?v=_8dn99WKNN8

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Patlewicz to nie tylko manipulant ale najzwyklejszy cham. Doktor ma swoje lata i wszystkie pogadanki na Youtube prowadzi z pamięci. Punktowanie go z kartką w ręku, gdzie pomylił datę albo zrobił literówkę(na przykład Orleański, zamiast Orański), świadczy o żałosnym poziomie dyskutanta. Doktor mówi o 15kg miodu na głowę i pyta kto zje kilogram. Pan Patlewicz tylko sobie wybacza skróty myślowe. Nie rozumie, że 15kg na rok to trochę powyżej kilograma na miesiąc. Rozbawił mnie ten przytyk za 1066 rok - nie 1076 ani 1046 - normalnie profesor wykazuje wyższość nad uczniakiem. A sprawa kolonii angielskiej w Elblągu? Może nigdzie nie ma mowy o 15 tysiącach osadników ale dobrze jest zapoznać się z historią - http://historia-wyzynaelblaska.pl/angielska-kompania-wschodnia--eastland-comany-.html
   Święty Switbert to postać historyczna. Nie działał w Polsce ponieważ jej nie było. Prawda. Jednak noe mógł działać w Niemczech, bo ich też nie było. Warto sprawdzić kto zamieszkiwal fryzję i westfalię w tamtym czasie. Jeżeli działał wśród Słowian to był świętym na takich samych zasadach jak Wojciech, który też nie był świętym polskim, bo wtedy nikt tak tej krainy nie nazywał. To wszystko były ziemie Słowian. Jeszcze Chrobry wszędzie przez współczesnych jest nazywany władcą slowian a nie polski. Pan Patlewicz zapomniał kiedy powstały Niemcy. Video jest żenujące i nie idzie go obejrzeć do końca.

   Usuń
  2. I tak właśnie należy podchodzić do takich pajaców.

   Usuń
 2. To manipulant. Czytałem jego wypociny. Zwykły dezinformator jakich ostatnio się urodziło wielu.

  OdpowiedzUsuń