sobota, 8 kwietnia 2017

Dzieje Prus cz. 1- Obalenie mitu dziejów bajecznych


Cała historia Polski, czyli Lechii jest zafałszowana. Pozmianiano nam wszystko. na opak. Rzeczą najwazniejszą zanim wejdzie się głębiej w historię Słowian, jest najpierw odkłamanie historii Polski na najważniejszym jej etapie, czyli wprowadzenia Chrześcijaństwa, znalezienie konkretnej daty i umotywowanie jej w sposób jasny i konkretny. Zanim to określimy musimy najpierw poznać prawdę w sposób jasny i precyzyjny ZŁAMAĆ RAZ NA ZAWSZE KŁAMSTWO I WSPOSÓB NIE BUDZĄCY WĄTPLIWOŚCI  OBALIĆ KŁAMSTWO JAKIE NAM WMÓWIONO I WMAWIA SIĘ CAŁY CZAS. NA UNIWERSYTETACH UCZĄ NIEUKI to jak studenci, jako przyszki nauczyciele historii mają uczyć, jak sami są uczeni głupot i ciemnoty. Spróbójmy do obalić za pomocą Dziejów Prus Ks. Jana Leo.
Najważniejszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę to data - 1725 r. Jest to kluczowe, gdyż jest to dzieło przedrozbiorowe, czyli niezakłamane. Pisanie historii z dzieł porozbiorowych, obarczone jest pisaniem przez naszych wrogów barzo wieloma przeinaczeniami i w taki sposób, że bohaterami zostają agenci, a prawdziwych patriotów się oczernia i wymazuje z naszej historii. Autorem DZIEJÓW PRUS jest Ksiądz Jan Leo, kanonik i dziekan Kolegiaty w Dobrym Mieście, więc osoby wykształconej. Pisana jest ona z pozycji osoby duchownej, więc na to trzeba wziąć poprawkę.W


Wg naszych uniwersyteckich mądrali, piszących jakieś wypociny zwane historią Polski to tylko zwykły bełkot i w zasadze w całości te wszystkie ich dzieła powinny wylądować na śmietniku. Potrzebne jest nowe pokolenie historyków, które w całości - w 100% podważy nasza historię i zacznie ją pisac od nowa. Miała ona tak znaczący wpływ na losy Europy, że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. A mamy jakiś wymyślonych Niemców czy Rosjan wystruganych z agentury i opłacanych przez nich historyków, czy zawsze w cienu stojącym City of London.

Poniżej skan strony 47 i 48, w których cztamy, że pierwszym, który glosił Ewangelię był Św. Świtbert, który był Anglikiem, szlacheckiego rodu żyjącym w latach 647 - 717. jego dokładny żywot opisał kapłan św. Marcelin. Ciekawe dlaczego to nie zostało przetłumaczone?
Św. Świtbert został został wyświęcony na biskupa, który wraz z 11 kamratami poszli ewangelizować.
Trochę poewangelizował z lepszym, czy gorszym skutkiem i wrócił cały do księcia Pepina. Możemy tu wstawić naszego Wojtka, co tak ewangelizował, że innych mordował, aż inni stracili do niego cierpliwość i skrócili jego nieszczęsny żywot na tym padole. 
Dalej czytamy, że panował w Polsce Krak, co podobno jest tylko legendą, a kopiec wielkiego króla to usypali pewnie MONGOŁOWIE.
Dalej czytamy dalej, że za czasów Ziemowita Księcia Polski, co po Leszku nastąpił w 964 r pozwolił jakimś Mnichom Benedyktyńskim, by głosili Ewangelię Polakom. 
A  miasto zwane dziś Magdeburg zwało się Partenopolis. Dlaczego ? W kronikach jest wzmianka, że nam trochę namieszał Aleksander Macedoński.Podsumujmy co mamy;

- Chrześciaństwo było obecne w Polsce w różnych obrządkach. Każdy kto sobie coś głosił, żadna krzywda mu się nie stała, a jak ktoś szukał kłopotów to je znalazł.
- Polska była jak na ówczesne czasy normalnym Państwem z jego wadami i zaletami,
- Władcy wymieniani w naszych kronikach, byli naszymi normalnymi władcami, tylko nie byli władcami Chrześcijańskimi. Od kiedy się to powinno liczyc napiszę w cz.2. Tak samo jak ogłupiały polski kler uznaje datę 966, tymczasem jest to wymysł masonerii, z czym się to kojarzy nie trzeba pisać,
- Używanie pojęcia bajeczne dzieje to zwykła maskirowka jezuicko - niemiecka. Ma ona na celu promowanie swojej wersji historii, która związana jest z Rzymem i Niemcami. Temu służylo utworzenie KEN-u.
Potwierdzenia naszych władców i ich dziejów są w wydaniach przedrozbiorowych. Kronika Kadłubka tylko w formie dialogu mogła przetrwać, aby ocalic od zapomnienia nasze dzieje kiedy palono nam kroniki.
5 komentarzy:

 1. Książka jest do zdobycia?

  OdpowiedzUsuń
 2. http://ksiazkihistoryczne.pl/historia-polski-sredniowiecze-dzieje-prus/p,239540

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko proszę pamiętać, że Wincenty Kadłubek był biskupem chrześcijańskim. Jakoś nie chciał zatrzeć pamięci o naszych przedchrześcijańskich początkach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgoda. Tylko proszę zwrócić uwagę jak się uczy. Jak wyglądają podręczniki. To trzeba zmienić. Natomiast jak to już inny temat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wincenty Kadłubek był biskupem ale był także Polakiem, a dzisiaj z biskupami jak i z historykami, co obszczekują polską historię, różnie bywa.

  OdpowiedzUsuń