poniedziałek, 17 lipca 2017

Symbol Lechitów, Słowian - Swarożyca, minimum, co trzeba wiedzieć, bo w szkole Ci tego nikt nie powie

W naszej historii występują symbole , głównie chrześcijańskie, sztuczne w żaden spsób nie powiązane z naszą historią. Spróbójmy przyblizyć podstawy, aby mieć minimum wiedzy w stosunku do tego, co pisza i mówia bajkopisarze katoliccy i niemiecka agentura, czy lokalne mędrki na uniwersytetach.
Svastika znaczyło w sanskrycie tyle co źródło – Energia, siła, coś, co przynosi szczęście i pomyślność.
Dobrze, ale skąd nasi przodkowie wybrali, akurat takie symbole i inne podobne? Do czego one nawiązywały?
Wiedzą, którą dysponowali była potężna i wielka, ale potem została ona nam wymazana.
Żródło symboliki znajdziemy w kosmosie, a właściwie odzwierciedleniu galaktyki nasze jak i oddalonych o miliony lat świetlnych.


Wspaniała galaktyka spiralna NGC 4603, najdalsza galaktyka, w której można zaobserwować gwiazdy zmienne. 
http://www.chasm.cba.pl/06galaktyki/spiralne.htm


Galaktyka spiralna NGC 3344
http://www.chasm.cba.pl/06galaktyki/spiralne.htm


Majestatyczna galaktyka spiralna NGC 4414 odległa o 60 mln lat świetlnych
http://www.chasm.cba.pl/06galaktyki/spiralne.htm

Tą wiedzę nasi przodkowie musieli jakość posiąść lub została im ona w jakiś sposób dostarczona. I właśnie dlatego zakłamuje się naszą historię jak i innych krajów wstawiając takich ''Bolków'' jak Darwin, a w naszej historii Lelewelków cz Normanów Davisów. 
Kościół pisząc swoje bajki tworzył z symboli Bogów, co potem podchwycili inni. W opozycji do ciemnoty kościoła, zanim wymyślono szatana zwanego DRUKIEM tworzyły się różne grupy, a niektóre z nich ulegały przekształceniom min w masonerię.
Problem w tym, że te grupy się nienawidziły i zwalczały, co jednak nie przeszkadzało trzymać ludzi w ciemnocie jednym i drugim. Do dziś nic się nie zmieniło.
Lechici, słowianie dysponowali tą wiedzą i ją stosowali na co dzień.
Wiedza, którą dysponowali z czasem tworzyła zwyczaje, obrzędy i kreowała różne formy duchowości związane z przyrodą.
Lechici, słowianie posługiwali się kalendarzem księżycowym, lunarnym, którym mierzono czas, który oparty był na zmianach faz księżyca.
Magia księżycowa - lunarna wiąże się z poszczególnymi fazami księżyca przez które przechodzi on podczas swojej 28 dniowej wędrówki.
Faz księżyca jest dokładnie 8 tyle ile ramion swarożycy. Interpretacji jest więcej, a więcej wiadomości można już sobie wyczytać od ludzi, którzy zajmują się takimi rzeczami profesjonalnie. Oczywiście w oficjalnej nauce występuje ta wiedza jako jakieś wymysły, czary i temu podobne.
Dzięki takiej wiedzy rolnicy, żeglarze i władcy dysponowali o wiele wyższą wiedzą niż nam się dziś wydaje. Bajania i durnota, której jesteśmy uczeni ma swoje odzwieciedlenie w manipulacji jakiej jesteśmy poddawani na kilku poziomach.
Dziś szczepieni rakotwóczymi szczepionkami, wynagradzani za pracę papierkami bez żadnego pokrycia ( tutaj zydowscy bankierzy stworzyli taką naukę - żydowszczyznę dla pejsatych debili  ), syjoniści genetycznie lud kochowniczy mongoło - turecki zrobił z siebie żydów, wszczynając awantury na bliskim wschodzie, dwa bolszewickie kraje USA i Rosja nie są zdolne do normalnego funkcjonowania i ciągle wszczynając międzynarodowe konflikty, mam nadzieję , że kiedyś się rozpadną   na kilkanaście państw każde z nich. I dodatkowo tumanieni religiami. co tylko pozwala umiejętnie sterować i manipulować całymi społeczeństwami. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz