wtorek, 13 sierpnia 2019

Masa upadłości III RP (Józef Białek, dr Jan Przybył)


Nic nie zostało rozliczone po 1989 r. , nie rozliczono żadnej afery. Sprzedajne bydło rządzi naszym krajem. Za to sprowadzamy następnych okupantów. Z naszej historii nie wyciągamy żadnych wniosków.A jak wygląda pompowanie dla półgłówków do kolejnej wojny CITI. Proszę posłuchać i zadać sobie pytanie o czym ten Pan (czytaj agent)  mówi a o czym nie mówi.


10 komentarzy:

 1. U Czesia Białczyńskiego przeczytałem twój wpis: "Kronika Galla Anonima, Kadłubka, Długosza są wszystkie obecnie wydania sfałszowane. W XI w Londyn opłaca Prusów i za pieniądze Londynu i pomocą wojskową z Londynu na początku odpierają oblężenie pod Truso Bolesława Śmiałego, który potem ich wycina.
  A wszystkie ślady mnie prowadzą do Merowingów."
  Początkowo sądziłem, że jesteś po prostu jeszcze jednym tępym i niedouczonym turbosiem ale to co napisałeś świadczy o głębokim zaburzeniu. Potrafisz cokolwiek z tego pieprzenia udowodnić czy to są kolejne chore urojenia? Pocieszające jest to że ludzie mają twoje przemyślenia głęboko w dupie o czym świadczy brak komentarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Panie, jeżeli nie jest Pan zainteresowany niech Pan po prostu nie zagląda w takie miejsca. Jeżeli czuje się Pan zmęczony zawsze może Pan poprosić swojego agenta prowadzącego o przydział do innej placówki.

   Usuń
  2. Odpowiedź mnie nie zawiodła. Dla Pana zawsze musi być jakiś agent prowadzący i placówka. Inaczej Pan nie potrafi. Zaglądam bo wychodzę z założenia, że głupotę i dezinformację należy zwalczać. A na tym blogu i jednego i drugiego nie brakuje.

   Usuń
 2. Torkel. Ty masz chyba za dużo wolnego czasu albo tryb twojego życia jest na tragicznym poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytasz dlaczego? To ja się zapytam, co ma na celu dyskusja z kimś, kogo uznajesz za tępego, niedouczonego o głębokim zaburzeniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do dyskusji jeszcze daleko. Autor bohatersko milczy. Poza tym, może się mylę? Może nie jest niedouczony? Może ma mocne argumenty? Czekam.

   Usuń
  2. To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Sformułuję je inaczej. Skoro uważasz autora za tępego, to w jakim celu zadajesz mu jakiekolwiek pytania?

   Usuń
  3. Interesuje mnie co jest źródłem tych rewelacji: sfałszowany Gall, Kadłubek, Długosz itd. Własne przemyślenia czy kolportaż cudzych głupot. Dla tego celu stan umysłowy autora bloga jest drugorzędny.

   Usuń
  4. sam jesteś sfałszowany, lemingu

   Usuń