poniedziałek, 16 marca 2020

Lech Jęczmyk: Bojącymi ludźmi łatwo się rządzi, zarządzanie przez strach, dla Afryki zabrakło wirusa
Chiny oskarżają armię amerykańską o sprowadzenie koronawirusa do Wuhan
W czwartek Zhao Lijian, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Chin stwierdził, że koronawirus został sprowadzony do miasta Wuhan przez wojsko amerykańskie.
Chiński rząd coraz częściej kwestionuje szeroko rozpowszechnione międzynarodowe doniesienia, że ​​wirus został wykryty w Wuhan.
Chiny, sugerują, że wirus został sprowadzony do tego kraju w 2019 r. przez amerykańskich sportowców biorących udział w Światowych Igrzyskach Wojskowych, które odbyły się w Wuhan.
Zhao zwrócił uwagę na wypowiedź Roberta Redfielda, dyrektora Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób, w zeznaniu kongresowym w środę, że niektórzy Amerykanie, którzy wydawali się umrzeć na grypę, mogli umrzeć z powodu koroawirusa bo nikt tego nie był  w stanie stwierdzić z powodu braku testów.
Reuters poinformował w piątek, że w związku z tą wypowiedzią do Departamentu Stanu został wezwany ambasador Chin w USA.

2/2 CDC was caught on the spot. When did patient zero begin in US? How many people are infected? What are the names of the hospitals? It might be US army who brought the epidemic to Wuhan. Be transparent! Make public your data! US owe us an explanation!

Ludzie o tym mówią: 14,6 tys.
Inne wpisy
https://www.veteranstoday.com/2020/03/15/china-us-brought-covid19-to-china-during-army-games-hid-disease-in-us-as-influenza/


Proszę zwrócić uwagę, że poniższe zarządzenie w Niemczech i innych krajach nie wydały rządy tylko US ARMY. Czy mamy prawo między narodowe czy ponadnarodowe?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza