czwartek, 26 marca 2020

O warszawskiej hołocie, zwanym rządem polskim, co przechodzi na system elektroniczny

Bełkot warszawskiej hołoty zwanego rządem ''polskim"

https://wpolityce.pl/polityka/493044-burzliwe-posiedzenie-sejmu-przyjeto-zmiany-w-regulaminie

Posłowie rozpoczęli w czwartek 26 marca 2019 r głosowania nad projektem zmian w Regulaminie Sejmu umożliwiających zdalne głosowania m.in. podczas piątkowego posiedzenia, które będzie dotyczyć rządowych projektów ustaw tzw. tarczy antykryzysowej.

Co robimy:

Szybciutko weryfikujemy metody tego bydła sejmowego.

https://www.pbs.org/newshour/nation/an-11-year-old-changed-election-results-on-a-replica-florida-state-website-in-under-10-minutes

Jak doniosłą amerykańska prasa z 12 sierpnia 2018 r. w niedzielę, dnia 10 sierpnia w piątek 2018 r na zjeździe Defocon 26

Zjazd DEFCON 26 9-12 sierpień 2018 w USA  odbywający się w hotelu Caesars Palace and Flamingo Hotels w Las Vegas 

Tysiące dorosłych hakerów jak co roku brało  udział w kongresie, podczas gdy w tym roku 2018 grupa dzieci próbowała zhakować 13 imitujących stron internetowych powiązanych z głosowaniem w stanach bitew prezydenckich.

11-letni chłopiec w piątek 9 sierpnia 2018 był w stanie włamać się do repliki witryny wyborczej stanu Floryda i zmienić wyniki głosowania znalezione tam w czasie poniżej 10 minut podczas największej corocznej konwencji hakerów na świecie, DEFCON 26.


Chłopiec, który został zidentyfikowany przez urzędników DEFCON jako Emmett Brewer, uzyskał dostęp do repliki strony internetowej sekretarza stanu na Florydzie. Był jednym z około 50 dzieci w wieku od 8 do 16 lat, które brały udział w tak zwanej „wiosce hakerskiej DEFCON Voting Machine”, której część pozwalała dzieciom na manipulowanie nazwami partii, imionami kandydatów i liczeniem głosów.

Dalsza jakakolwiek dyskusja co robi te bydło warszawskie zwane rządem polskim nie ma sensu.

Jeśli jeszcze nie masz wystarczającego zrytego beretu wirusem z dupy uświadom sobie, że wszystkie wybory po 1989 były sfałszowane, jakiekolwiek brane pożyczki po 1989 są bezprawne, wszystkie ustawy należy traktować jako ustanowione przez bezrozumną hołotę przeciw PAŃSTWU POLSKIEMU.


NIE PRZESTRZEGAJ ŻADNYCH ZASAD I USTAW TEGO BYDŁA, GDYŻ WSZYSTKIE SĄ BEZPRAWNE


Wszystkie instrukcje, które są wprowadzane pochodzą z zewnątrz z Citi of London Corporation są działaniami skierowanymi przeciwko wszystkim NAM.


Błędem jest istnienie mediów rządowych, bo przez to nie mamy mediów publicznych.
Z 220 miliardów jest może 60 w budżecie, reszta to będzie dług – ocenił Gwiazdowski. A kto za to zapłaci. Oczywiście MY WSZYSCY.

Kto ten cały teatr wdrożył i wykreował już powoli wychodzi na wierzch.
https://www.europereloaded.com/live-exercise-pompeo-lets-slip-how-he-sees-the-covid-19-pandemic/
I propozycje :
https://summit.news/2020/03/26/former-uk-prime-minister-calls-for-global-government-to-fight-coronavirus/
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza