sobota, 6 kwietnia 2019

Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę


Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę


Program „katolicki” TVP dla dzieci pt. “Ziarno” indoktrynuje syjonistycznie polskie dzieci. Posłuchajcie w nagraniu dostępnym TUTAJ  https://vod.tvp.pl/sess/player/video/23348930 
słów od czasu 2:30.
Jak opowiedział dzieciom Piotr Kowalik, pracownik działu edukacji Muzeum Polin w Warszawie, gdy Żydzi przybyli na tereny, które nazywają się Polska, porośnięte były one gęstymi lasami. Według jego słów Żydzi pomodlili się do Boga, czy będą mogli się tutaj osiedlić, a z nieba rozległy się dwa słowa “po lin”, co oznacza “tutaj odpoczniesz” i Żydzi osiedlili się.
Opowiedziana legenda o tym, że Żydzi pierwsi zasiedlili tereny obecnej Polski, zakładając tutaj państwo, jest ewidentnym kłamstwem, gdyż w tamtych czasach Żydzi nie osiedlali się na naszych terenach, a jedynie pojawiali się jako żydowscy kupcy, którzy handlowali towarem i wywozili (a czasami porywali) niewolników, by sprzedać ich np. Arabom (o tym dzieci w muzeum pewnie się nie dowiedziały).
Ani słowem przewodnik po muzeum nie sprostował tej legendy i nie wspomniał o państwie polskim istniejącym na tym terenie, ani o istnieniu tubylczej ludności. Wygląda na to, że według Żydów były tu tylko gęste, bezludne lasy, które zostały przez nich skolonizowane.
Takich rzeczy naucza turystów z całego świata Muzeum Polin dotowane przez polskie państwo. I taką opowieść (a nie legendę o Lechu, Czechu i Rusie) wywożą z Polski. A teraz do syjonistycznej propagandy dołączyła Telewizja Polska indoktrynując polskie dzieci, by czuły się gośćmi w kraju Żydów.
Sprawą fałszowania historii powinna zająć się Reduta Dobrego Imienia, a sprawą propagandy “Ziarna” Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Ktoś powinien też skontrolować Muzeum Polin pod kątem szerzenia antypolskiej propagandy.
Opracowanie: Maurycy Hawranek
pobrano : https://wolna-polska.pl/wiadomosci/muzeum-polin-naucza-ze-to-zydzi-zalozyli-polske-2019-04
Dochodzi do jakiś paranoi
Mieszkaniec województwa małopolskiego zaparkował na parkingu Muzeum Auschwitz-Birkenau samochód, na którym widniał napis „Poland not Polin” i „Polska to nie Polin”. Dyrektor muzeum Piotr Cywiński złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie złamania art. 256 kodeksu karnego, tj. nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych.
Wóz z napisem Wóz z napisem “Polska to nie Polin” i zawiadomienie z prokuratury/fot. Twitter Jarosław K.
Do wspomnianego zdarzenia doszło 27 stycznia. Mężczyzna zaparkował swoje auto, na którym widniały m.in. wspomniane napisy na parkingu Muzeum Auschwitz-Birkenau.
https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1114079711037198337
 
Dyrekcja najwyraźniej uznała to za „mowę nienawiści”. Ciężko jednak zrozumieć, w jaki sposób.
Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego stwierdza, że hasło „Polska to nie Polin” „nie jest żadnym nawoływaniem do nienawiści”.
– Komuś w policji czy prokuraturze coś się mocno w głowie poprzestawiało. Chyba, że przyszły polecenia z góry żeby takie zarzuty stawiać. Pamiętamy to z Marszów Niepodległości – jak jest polecenie to są zarzuty – napisał na Twitterze wiceprezes Ruchu Narodowego i lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.
– A najgorsze jest to, że mamy sędziów takich jakich mamy i wyrok skazujący jest wysoce prawdopodobny. A jak trafi się jakiś rozgrzany tefałenami sędzia, to i kary bezwzględnego pozbawienia wolności za taką „zbrodnię” można się spodziewać – dodaje użytkownik Konrad.
http://www.bibula.com/?p=107414

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz