poniedziałek, 18 lutego 2019

Mapa rozbiory, dziś nazywane partnerstwem i dezinformacje


Im bardziej czasy zaczynają być coraz bardziej napięte pod względem politycznym jak i ekonomicznym pojawiają się tematy zastępcze regularnie wrzucane i pompowane w mediach tymczasem nasza pradawna zbuntowana prowincja zwana pod dziwną nazwą Niemcy, czyli sztuczny twór prowadzi swoją politykę powoli i metodycznie.
Proszę spojrzeć na poniższą mapę i co Ci to czytelniku przypomina?

Manipulowanie żydami jest zawsze najlepsze, gdyż tym osłom można wszystko wcisnąć i zazwyczaj na kogo najlepiej przekierować całą nienawiść, odwracają uwagę od prawdziwych zamiarów.
Inna rzecz, że sami się do tego przyczyniają, co zazwyczaj służy do domknięcia swoich zamiarów, przez naszych sąsiadów.

Dodaj do tego:

- Uchwalanie prawa w takiej ilości i w sposobie, że nikt nikt nie jest w stanie się z nim zapoznać, Co służy do załatwiania cudzych interesów.
- Poprzez politykę NBP jesteśmy okradani, a nasz kraj jest drenowany z pieniędzy,
- Armia sposób zamawiania uzbrojenia jak i sposób pozwoleń na broń jest tak robiona, że obecne przybłędy pełniące funkcje rządowe powinny wisieć na drzewach, a są nazywane dobrą zmianą.https://www.google.pl/search?q=Deutsch+Polnische+st%C3%A4dtepartnerschaften+2004+osteuropa&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=MgQoh-kTTbK_IM%253A%252CBeKWGo8ps2uuuM%252C_&usg=AI4_-kSIzVxDQcR1KmuhBL_w-qoBTG9KwA&sa=X&ved=2ahUKEwi3o_6jq8bgAhXotYsKHSq5AQYQ9QEwAnoECAMQBg#imgrc=MgQoh-kTTbK_IM:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza