wtorek, 15 października 2019

Ministerstwo Zdrowia

Czytelniku  , jeżeli uważasz, że ostatnie wybory coś zmienią. Dobrze się zastanów? Oj, chyba nie. A cóż nam szykują jak lokalny ludek zwany Polską zacznie się buntować.

Najpierw, aby wszystko zrozumieć od zdrowia po historię, prawo i ekonomię trzeba zawsze zacząć od początku i poznać jak to naprawdę było.

Weźmy na początek nasze zdrowie, a właściwie urząd, który dziś znamy pod nazwą Ministerstwo Zdrowia.
Wpisujemy w wyszukiwarkę i wchodzimy na https://pl.wikipedia.org/wiki/Ministerstwo_Zdrowia_(Polska)

Tutaj wchodzimy na historię i czytamy:
"....Początki Ministerstwa Zdrowia wiążą się z powołanym przez Tymczasową Radę Stanu (obywatelski organ tworzący zalążki instytucji państwowych w nieistniejącej jeszcze jako państwo Polsce) w 1917 Referatem Zdrowia Publicznego w Departamencie Spraw Wewnętrznych. Jego kierownikiem od 15 lutego był Witold Chodźko. Z Referatu stworzono potem Wydział, Sekcję, a w końcu Dyrekcję Służby Zdrowia Publicznego. 15 maja 1918 powstało Ministerstwo Zdrowia Publicznego, Opieki Społecznej i Ochrony Pracy - ogłoszony został wtedy i wszedł w życie stosowny dekret Rady Regencyjnej z 4 kwietnia 1918 (Dz.U. z 1918 r. nr 5, poz. 8). Ministrem został Witold Chodźko  ......''

Na pozór tekst jest tak zredagowany, że nie wywołuje żadnej reakcji, jak większość rzeczy w naszym kraju. Pozostaje pytanie czego tutaj nie ma i co celowo pominięto.

Poniżej masz czarno na białym kto wyłożył na to tak naprawdę pieniądze.
Więcej bardziej szczegółowych informacji znajdziesz poniżej.
http://educate-yourself.org/ga/RFcontents.shtml

Mam nadzieję, że dzięki temu będziesz rozumiał o czym mówi dr Jerzy Jaśkowski, który mówi o medycynie rokefellerowskiej.


Proszę zwrócić uwagę, że Ministerstwo powstało pod  auspicjami  ministerstwa spraw wewnętrznych

czyli z gory  chodziło o trzymanie ludzi za pysk podatkami. 

Co w Rosji (lub Związku Sowieckim było już to przerabiane są psyhuszki. Co to ma wspólnego z naszym krajem, ależ ma.
Wystartował program Centrów Zdrowia Psychicznego
https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/aktualnosci/190744,wystartowal-program-centrow-zdrowia-psychicznego
Marek Balicki:
W przyszłym roku około 6 mln Polaków będzie miało dostęp do Centrum Zdrowia Psychicznego

https://www.medexpress.pl/w-przyszlym-roku-okolo-6-mln-polakow-bedzie-mialo-dostep-do-centrum-zdrowia-psychicznego/74735

Należy sobie postawić proste pytanie czy jest nam potrzebne MINISTERSTWO ZDROWIA, NIE i jak  odzyskamy z powrotem nasz kraj pewnego dnia będzie to trzeba zrobić. Pozostaną pytania i obawy ludzi nie mających pieniędzy, którzy ciągle karmieni są propagandą i strachem o braku pieniędzy itp bzdury. 
Poniżej jest kapitalny wywiad człowieka, który sam założył klinikę i część zabiegów wykonuje za darmo właśnie dla takich ludzi, których na to nie stać.
Zawsze szukamy mądrości nie tam, gdzie ona jest.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza